:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yalanlarınla Mutluluklar:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
kalbimke3.jpg

Yeni bir geceden yine yıldızlar göndererek başlıyorum bu yazıma..
Yazmak en kötü şey belki de. Kanımı emiyor sanki. Kalem benden bir şeyler götürüyor.

Bendeki senin gidişinin en büyük kanıtı gibi.

Düşünüyorum da korkutuyor mu bu beni? Dıştan ne kadar reddetsem de, içimde bir yerlerde biliyorum cevabı, veriyorum da yanıtını.. Korkutmuyor…
Acı da korkutmuyor. Hazırlıklıyım nasılsa. Noktalar bile anlamdan yoksun öylece duruyorlar cümlelerin sonunda.
Boş ve anlamsız. Manidar olan tek şey kalemim, kağıtta kayıp gidişi..

Bu son yakmıyor bedenimi, söndürmüyor ruhumun ateşini. Ben hala aynı ben. Değişen bir şey yok. Beni de götürmeyi başaramadın bu sefer giderken. Canımı yakmana izin vermek bile hataymış, seni sevmenin de hata olduğu gibi…

Sevginin ateşi acıtırken kalbimi önceden, sivri bir buzun kalbimde ilerlediğini hissediyorum. Rahatlıyorum. Yoksun artık. En büyük yalandın yaşadığım. İnandığım en güzel yalan. Ama yalan işte. Senin, ve sevginin de yalan olduğu gibi… Hayat en büyük oyundur ya, en sevdiğim oyun arkadaşımdın. Bilmediğin bir şey var ama, oyun bitmedi. Sadece sen gittin. Ve ben oyun arkadaşımın gitmesine üzüleceğimi düşünürken, bakarken dikkatlice, oynarken yaptığın hileleri gördüm… Kandırdığın ben miydim hayat mı? Yoksa söylediğin en büyük yalan kendine mi? Sen hariç bu oyundaki herkes biliyor cevabı.

Hayatın yalanmış meğer… Bunu geç gördüm; belki de gördüm önceden ama inanmak istemedim. Kaybetmeye alışkınım seni, bu ilk gidişin değil, ama son benim için. Kalbimdeki yerini kaybettin, bendeki sen gitti. O ulaşılmaz büyü bitti. Ne yapsan faydasız. Bu saatten sonra da anlamsız.

Artık cümlelerimde olmayacaksın, sen bunu bilmesen de. Bittin içimde. Seni sevmek bile gelmiyor içimden. Bitti sözü dökülmediyse dudaklarımdan, bu senin için değil kendim için… Seni artık sevmiyor olduğumu bilmemin rahatlığı var içimde.

Kırıldı ayna paramparça

Yokluğunda akmadı gözyaşım.

Yalanlarınla mutluluklar…

Çok güzeldi teşekkürler...
bykh1.jpg
BENİM ADIM YANLIZLIK OLMUŞ DERDİMDEN KİM ANLAR ...
DÖNERİM GİDERİM ARKAMI YOSUNLARLA KAPLI DENİZ KENARINDAKİ KULUBEME DÖNER BAKRIM SESSİZLİGİME FEDAKARLIGIMA SONRA ANLARIM BU KOCA DUNYADAKİ YALANLARA DOLANLARA İNSANLAR KENDİNİ UNUTMUŞ SEVMEYİ UNUTMUŞ DERİM ACILARIMLA KEDERLERİMLE DERTLEŞİRİM AMA SEVGİMİ SEVGİMİ BEN HEP İCİMDE SAKLARIM ACILMAMIŞ BİR SANDIK MİSALİ
AGLARIM GECELERİMDE BİR KÖŞE VAKTİNDE SIZLARIM AMA HER SEFERİNDE ANLARIMKİ O YOK GİTMİŞ BENİ TERKETMİŞ KÜCÜK BİR NOTLA BANA SENİN ADIN YANLIZLIK DEMİŞ...

..............................................................................
Teşekürler MİLAGROSSS
Yüreğine güzellik ve mutluluk.
Kaybolma adın yalnızlık olmasın senin
Bizimle kal
çok teşekkürler periciğim....Smile
Diddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok güzeldi teşekkürler...
pen teşkkür ederim okuduğun için ...Smile