:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sahibini Arayan Mektup...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
7ca7.jpg

Gözlerine baktığım zaman susmanın bir sebebi olmalı.Bana kendini anlat.Korkularını, dileklerini söylebana. Aşktan ne bekliyorsun? Dostluk mu? Al, istediğin kadar... Yüreğimi apaçık önüne seriyorum işte.Orada sevdiğin, isteğin ne varsa al, senin olsun. Sana arzularımın ötesinden sesleniyorum.

Aydınlık.....sen en güzel aydınlık..Bizi bırakma.Kalplerimizde girmediğin köşe kalmasın. Çek, kurtar bizi insan yaratılılışımızın korkunç karanlığından. İçimizde, ta derinlerde kükreyen o vahşi hayvanı sustur.Düşüncelerimizi tırmalayan o kanlı pençeden kurtar bizi. Unutulmuşların dünyasında biz...
Unutmak istemiyoruz.

Haydi sevdiğim sen de aç yüreğini. Dostluğun o ölümsüz ışığı dolsun içine.Saçlarımı okşadığın zaman, annemin eli sanmalıyım ellerini.Dudakalrından yalnız aşkın hazzını değil, dostluğun doyulmaz içkisini de içmeliyim. Bana önce insanlığımı öğret, bana unutmamayı öğret. Seni hiç unutmak istemiyorum.Bilinmeyen içkilerin en zevk dolu sarhoşluğunda yaşayalım seninle. Kurtulalım bu korkulardan, bu çaresizliklerden.

Beni hiç unutmayacaksan sev, usanmayacaksan sev.
Birlikte yaşadığımız her dakika ömrümüzün bir yılına bedel olmalı.
O dakikaları hatıraların sonsuz mezarlığına gömeceksek hiç yaşamayalım.

Önce zamandan kurtulmalıyız öyleyse. Birbirini yenilemeli saatlerimiz.Yarın bu günü aratmamalı.Yerçekiminden kurtulurcasına aşmalıyız zamanı seninle. O dost zamanı, o dostça zamanları.

Bana "gel" dediğin an; mesafeler de anlamını kaybetmeli. Yolları dakikalarla, günleri kilometrelerle ölçmemeliyiz. Beraberliğimiz,bütünlüğümüz hiç bitmemeli. O hiç sönmeyen dostluk ateşinin çevresinde hep böyle elele, dizdize olalım. Ne yağmur söndürmeli o ateşi ne rüzgar. Yüreklerimiz hep böyle ışıl ışıl olmalı alevlerinde.

Hadi sevdiğim, sen de aç yüreğini. Bana kendinden bahset. Hep ben ol, durmadan ben ol istiyorum.Dudaklarım kurudu bak..Bir yudum su ver güzelliğnin pınarından. Acıktım dersem iyiliğinle doyur beni.Üşüyorsam;yalnız dostluğunun ateşinde ısınsın ellerim.

Benim olma demiyorum. Ama önce ben ol.
İnan, ben hep sen olacağım, baştanbaşa sen olduğum için.

Aşkta kaybettiklerimizi dostlukla tamamlayalım.
Gel..
[SIZE=5]Aydınlık, bizi bekliyor.. [/SIZE]

Alıntı:Benim olma demiyorum. Ama önce ben ol.
İnan, ben hep sen olacağım, baştanbaşa sen olduğum için.

Aşkta kaybettiklerimizi dostlukla tamamlayalım.
Gel..
Aydınlık, bizi bekliyor..

Harika.. Yüreğine Sağlık.. Teşekkürler..
ben teşekkür ederim hasan....sende sağolasın beğendiğine sevindim...mektuplar ,sözler ,herşey geride kaldı ne fayda...........
beklenen gelmese de olur ...
Umutların kollarında, hayallerini alıp yanına, İnadına gelmelisin.. Yılları ekip, bir solukta.
ne cesaretim var o yılları karşıma almaya ne de bir adım atmaya ...kalan kalsın geri de istemem acısı bir kez daha çıkmayacaksa benden ....
Yarına kalmadan.. bu gecenin en gri anında, Gelmelisin artık.. Aşkın edasıyla.
güzel Paylaşimin Için Teşekkürler Rese......yüreğine Sağlik

umarim Senin Mektubun Sahibini Bulur....Smile
Teşekürler Rosemmmm
İnsan geçmişi unutmamalı ama geçmişiyle de yaşamamalı
Gelecek varsa de de geleni ve geleceğini göremez o zaman

Güzel yüreğine mutluluk güllerin en güzeli...Smile
milagros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel Paylaşimin Için Teşekkürler Rese......yüreğine Sağlik

umarim Senin Mektubun Sahibini Bulur....Smile
RİCA EDERİM CANIM BENİM .....
UMARIM BULUR SmileWink
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler Rosemmmm
İnsan geçmişi unutmamalı ama geçmişiyle de yaşamamalı
Gelecek varsa de de geleni ve geleceğini göremez o zaman

Güzel yüreğine mutluluk güllerin en güzeli...Smile
BEN teşekkür ederim perim...haklısın Wink meleklerin meleği seni seviyorum iyi ki varsın Wink
Sayfalar: 1 2