:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İstiklâl Savaşı’nın tek gazisi kaldı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
spacer.gifspacer.gifspacer.gifistiklalsavasinintekgazisi.jpgspacer.gifTürkiye'de hayattaki 2 İstiklal Savaşı gazisinden biri olan 107 yaşındaki Veysel Turan, hayatını kaybetti

İstiklâl Savaşı’nın tek gazisi kaldı

Türkiye'de hayattaki 2 İstiklal Savaşı gazisinden biri olan ve önceki gün sağlık durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılan 107 yaşındaki Veysel Turan, dün hayata gözlerini yumdu. Veysel Turan, tedavi gördüğü Konya Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji servisinde hayatını kaybetti. Uzun süredir evinde doktor kontrolünde olan 107 yaşındaki Veysel Turan, önceki gün durumunun ağırlaşması üzerine Konya Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji servisine kaldırıldı.
Turan'ın şuurunun kapalı olduğu, tedavisine devam edildiği açıklanmıştı. Türkiye'de hayatta olan iki İstiklal Savaşı gazisinden biri olan Veysel Turan, Konya'nın Selçuklu ilçesindeki evinde kızıyla birlikte yaşıyordu. Son yıllarda sağlık problemlerinin artması sonucu 24 saat doktor kontrolünde tutulan Turan'ın evine, rahatsızlığının artması nedeniyle bir yıldır ziyaretçi kabul edilmiyordu. Turan'ın cenazesi, Selimiye Camisi'nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verildi.(aa)
Allah Rahmet Eylesin ..
Mekanı Cennet Olur İnşallah ..

Bugünümüzü Onlara Borçluyuz ..
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah Rahmet Eylesin ..
aynen katılıyorum çok doğru
Alıntı:
[b]Allah Rahmet Eylesin ..

amin kardes haklısın[/b]
ALLAH RAHMET EYLESİN.....
Allah Rahmet Eylesinn Mekanini Cennet Etsin

Bugün Sokakta Gezebiliyosak Onlara Borcluyuz

Bugün Istediğimizi Yapabiliyosak Onlara Borcluyuz