:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: cok garip bir olum...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ecelin B?ylesi Allah Kimsenin Ba??na Vermesin!!!
Mezbahadan et ta??yan bir t?r?n sabah?n erken saatlerinde y?klenip bir an ?nce yola ??kmas? gerek?yormus. i?e sabah?n k?r vakti gelen is?iler, t?r? y?klemeye ba?lam??lar. Alelacele i?i bitirmi?ler. T?r?n ?of?r? arkadaki so?uk hava deposunun kap?s? kapat?l?r kapat?lmaz yola ??km??. Ancak son eti ?engele takmaya u?ra?an i??inin i?eride kald???n? kimse farketmemi?. Uyku sersemi olan is?i de ba??na gelen korkun? ?eyi, ancak t?r hareket edince farkedebilmis. T?r hi? durmadan 8 saat yol alaca??ndan, arkadaslar? kayboldu?unu farketmezlerse donarak ?lece?i kesinmi?.

Bir s?re duvarlar? yumruklam?? ama sesini duyuramayaca??n? biliyormu?. Bir s?re sonra ???meye ba?lad???ndan hareketleri yava?lam?? ve bir kenara ??k?p ?l?m? beklemeye ba?lam??. Oturup ka??n?lmaz sonunu beklemeye ba?lam?? ve cebinden ?ikard??? ka??t kaleme yazmaya ba?lam??. 1. saat: ?ok ???yorum; 2. saat: her yerim uyu?uyor; 3. saat: ayaklar?m? hissetmiyorum; 4. saat: donarak ?lmek istemiyorum, kalemi tutucak g?c?m kalmad?, ellerim dondu...
T?r etleri teslim edece?i yere geldi?inde ??f?r? dondurucunun kap?s?n? a??nca i?erisinin so?uk olmad???n? farketmi?. Sabah yola ??karken aceleden dondurucuyu ?al??t?rmad???n? hat?rlayan ?of?r, lanetler okurken k??ede b?z?lm?? yatan i??iyi g?rm??. Adam?n uyuyakald???n? sanan ?of?r, i??iyi sarst??? halde uyand?ramam??.

Polis olaya el koymus, ?of?r tutuklanm??. Bir m?ddet sonra adli tabip raporunda i??inin ?l?m nedeni v?cut ?s?s?n?n h?zla d????? oldugu a??klan?nca temize ??km??. Me?erse talihsiz is?i psikolojikman ?lm??...

emeesayg5xy7gf5by1dn.gif
waayy bea_psikoLoji i$te yaa_buda güseLmi$ Smile
bunu duymuştum..insan çok garip bi yaratık.
paylaşım için teşekkürler