:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen Hiç Gerçekten Sevdin Mi Senin Olmayan Birini ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sen hiç duydun mu baska bir yüregi kendi gögsünde atar gibi...
Üzüldün mü, yanaklarından süzüldü mü hiç bir baskasının gözyasları...
Yabancı hıçkırıklar gelip dügümlendi mi gögsünde...
Düsündün mü geceleri... senin olmayan rüyalar gördün mü...
senin olmayan birini sevdin mi?
Gökyüzüne baktın mi , yıldızlar düstü mü günes dogdu mu her gecenin sonunda ?
Uyandın mı baska birinin sabahına?
Hiç sevdin mi sen,
Duydun mu baska bir yüregi kendi gögsünde atar gibi...
Gülümseyisini hissettin mi belli belirsiz
senin dudaklarındaymıscasına yakın... Sıcak...
Hiç sevdin mi senin olmayan birini?
Senin olmayan bir sehirde, bir gecede, bir bedende
yaşadın mı hiç?
Sen hiç gerçekten sevdin mi senin olmayan birini ....
Düşündüm düşündüm cevabı bulamadım...Smile
Dur ben bi çikolata iim belki aklım yerine gelir hatırlarım...Smile

Teşekürler Bitanrmmm...Yüreğine sağlık ve mutluluk...Smile
teşekkürler perimmmmm Smile
sen sağolll Smile
Evet sevdim benim olmayan birini , aradım baskasına ait gözleri , onu ben yaptım ben o oldum .

Teşekkürler rose ..
rica ederim sende sağolasın emrehan ...
hayır sewmedim henüz...
bakarsın bi gün o da olur ama dileğim olmamasından yana ...
Ben Hep Imkansizliklar Perisiydim Nerde Imkansizlik Nerede Olmazliklar Ve Tabi Ben Hep Yani Basindaydim Bu Yuzden Cok Aci Cektim Ama Pisman Degilim Hayaliylede Olsa Onu Yasamak Cok Guzeldi Nefesini Tenimde Hissetmek Onunla Beraber Nefes Almak Tüm Bunlar Hayalde Olsa Cok Guzeldi Ben Bi Bakima Imkansizliklar Uzerine Hayal Kuran Ve Hayallerle Kendimi Avutan Biri Oldum Ama Aşk Zaten Gerçek ötesi Bir şey Değil Mi?
baq hüzünlendirdin bni ne güsel unutmuştum:p
T!SaDYeC Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Hep Imkansizliklar Perisiydim Nerde Imkansizlik Nerede Olmazliklar Ve Tabi Ben Hep Yani Basindaydim Bu Yuzden Cok Aci Cektim Ama Pisman Degilim Hayaliylede Olsa Onu Yasamak Cok Guzeldi Nefesini Tenimde Hissetmek Onunla Beraber Nefes Almak Tüm Bunlar Hayalde Olsa Cok Guzeldi Ben Bi Bakima Imkansizliklar Uzerine Hayal Kuran Ve Hayallerle Kendimi Avutan Biri Oldum Ama Aşk Zaten Gerçek ötesi Bir şey Değil Mi?
sana bi yerde hak vermiyor değilim hani..aşk bizim mantığımızı,hayallerimizi zorlayan nasıl bir hisse bizi çıkmazlarda bırakırcasına nerelere sürüklüyor..ama yinede varlığı ile yokluğu arasında kalan bi kalbimiz var ..hayal gibi senin dediğinden olsun buda güzel bişey olmalı ...

teşekkürler canım...
Sayfalar: 1 2