:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bir gs li olarak ayıp mı ettim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[COLOR="Purple"]6-0 biten galatasaray fenerbahçe maçından sonra gs li arif tanınmamak için yaşlı bir adam kılığına girer ve bır cafe ye gider. Cafe de yanına yaşlı bır bayan yanaşır ve : -"naber Arif" der.

Bunun uzerıne arif delirir nasıl tanıdı bu kadın beni diye düşünüp durur. Ertesi gün yine aynı cafede aynı kadın yanaşır arifin yanına yine -"naber arif" der.

3.gün arif cok değişik bır kılıkta gider cafeye ve yine aynı kadın yanaşır ve yine -"naber arif" der. Arif dayanamayıp sorar nerden tanıyosun beni diye.
Yaşlı teyze : -"olum ben bülent len" der.
:yikildim: [/COLOR]
Çok güzel Örnek Oldun Arkadasım gerçekten Tebrik Ederim Wink

Mizah Budur Yaaa SmileSmile

Niye Kavga Ediyozki Smile

Hehe Bu Arada Koptum Big GrinBig Grin
df3f9ee9e4.jpg
Süpersin saol paylaşım için..
sizde sağolun arkadaşlar ama fener fıkralarınada sakın kızmayın tamam mı?Big Grin
güseldii tşklerr Big Grin
Alıntı:
sizde sağolun arkadaşlar ama fener fıkralarınada sakın kızmayın tamam mı?Big Grin

Fıkraya Bağlı Big GrinBig GrinBig Grin
şuna bahh!Big Grin
6-2 biten man.united-fenerbahçe maçından hemen sonra fenerli rüştü tanınmamak için yaşlı bir adam kılığına girer ve bir cafe ye gider . cafede yanına
yaşlı bir bayan yanaşır ve : "naber rüştü" der . bunun üzerine rüştü delirir nasıl tanıdı bu kadın beni diye düşünüp durur . ertesi gün yine aynı cafede aynı
kadın yanaşır rüştü'nün yanına yine : "naber rüştü" der.
3.gün rüştü çok değişik bır kılıkta gider cafeye ve
yine aynı kadın yanaşır ve yine -"naber rüştü" der.
rüştü dayanamayıp sorar nerden tanıyosun beni diye . yaşlı teyze : "olum ben tuncay len" der Smile)

Bu daha komik bence ....................

grcklri trh yzr
trhi de Gltsry..
çok güsel olmuş kardeş bravoooooooo
valla güzeldi Smile
sağolasın arkadaşım Smile
Sayfalar: 1 2