:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Birgün Unuttuğun Sevdiğinin Karşisina çikman Umuduyla...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Seninle ilk tanıştığımda hayatımda,anılarımda nevarsa silinip gitti hayatımda.Beynimde,kalbimde kim varsa silindi.Sanki yeniden doğmuş bir bebeğin saflığında arınmış gibiydim.Hayatımdan ikiyüzlüğü,ihanetleri,kalleşlikleri,yalanları silip,en saf en sade halimle çıktım karşına.Ben seninle doğmak sana ait yaşamak istiyordum.cehennemse cennemi,hüzünse hüznü,acıysa,acıyı aşksa aşkı,sevgiyse sevgiyi paylaşmak istiyorum.Korkmuyorum senden gelecek hiçbirşeyden sevmek yürek ister.Sen yanımda olsanda olmasan da uçurumdan aşağı düşsemde boynumu eğmeden ölüme giderim.Gözlerinin hırçın dalgalarında yüzücü gibi kulaç atmak beni mutlu ediyordu.Seni hergün yeniden tanıyor,yeniden keşvediyordum.Gözlerindeki okyanusta yolumu kaybetmemin imkanı yoktu pusulam,gön gösteren bana duyduğun sevgi,benin sana duyduğum sevgimdi.Karanlık gecelerde yolumu bulmamı saylayan kutup yıldızım,karmaşık duygularımdaki yanan mum ışığımdın.Bahçemde açan rengarek açan çiçek oluyorsun.Bahçemde ise ben acemi bir deli bahçivanım.Nasıl anlatsam sana olan sevgimi bilemiyorum.Bugüne kadar haykırılmış sevgi,aşk sözcükleri sana hissettirceklerimin karşısında kifayetsiz kalır.Dünyanın tüm dillerinle SENİ SEVİYORUM desem ama ben türkçeyi bile doğru konuşamıyan delinin tekiyim.Bana baktığında içimde fırtınalar kopuyor.Bedenimi isyanlar esir alıyor.Ama senin sözlerin adım adım beni uzaklaştırıyor.Kendimi karanlıkların içinde buluyorum,içimi sonsuz umutsuzluklar kaplıyor.

Sen bilmiyorsun!nereye gitsem,hangi gözlere baksam seni görüyorum.Bu yüzden gecelerim kabus,gündüzlerim zindan,her baktığım gözler bana namkörlük edercesine bakıyorlar.Yinede beni sen gibi seven,senin gibi bakan gözleri arıyorum namkör gözlerde,yüreklerde.Özlemek;demek benim için özlenen sensin.Karşıma nasıl çıktığın değil,nasıl çıkarsan çık.Ama son nefesimi vermeden karşıma çık.Hani bir yere para koyarsında unutursun,en sıkıştığın anda o parayı bulur sevinirsin ya.İşte sende birgün unuttuğun sevdiğinin karşısına çıkman umuduyla.....

SELİN DENİZ icon_cry.gif
[img] alayamadm6hm6hace6ld5.jpg [/img][img] 59vf11xb1.gif [/img]
çok güzeldi ya Smile teşekkürler Smile