:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Ev Yapıyorum Sana (Sevdiğime) Parantezlere Sığmayan ŞÃ»le'me...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

blue_belial

........................................
€viniz Hayırlı, Mutluluğunuz Daim Olsun..

Sevgiyle Kalın...

Sevgiler...Smile

blue_belial

Alıntı:€viniz Hayırlı, Mutluluğunuz Daim Olsun..

Sevgiyle Kalın...

Sevgiler...Smile

Yuregıne gozlerıne saglık kardesım Smile
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir ev yapıyorum sana, terimle karıyorum harcını. Düşlerden duvarlar örüyorum ardı görünen. sabrımı katıyorum merdivenlerine.
Uykusuz gecelerimi ekiyorum bahçesine, Papatyalar, Karanfiller dikiyorum... Geleceğimi ekiyorum bahçesine...

Gülüşünü koyuyorum pencerelerine... Bir ev yapıyorum sana ve içine hiç eşya koymuyorum. Seni, sadece seni istiyorum o evde.
Dünyâyı ve ötesindekileri vermek isterdim sana ama, Ben sadece bir ev yapıyorum kendimce, yettiğince, yetebildiğimce...

Kapısına ömrümü koyuyorum, Sevdâmı döküyorum yoluna evin. Yeminlerimi seriyorum yol niyetine bembeyaz bir kağıt gibi. ve yalansız.
Mühr'ü ayak izlerindir Sevgili! yeminlerimin. yeminlerimi ve geleceğimi seriyorum orta yere, her geldiğinde ve gittiğinde mühr'ün kalsın istiyorum yeminimde...

Tüm acıları baca yapıyorum, tüm olmamışlıkları yakıyorum! tümüyle sarılırken sana bir bahar akşamında, tümüyle Sen olurken, bir bütün olunca biz yani...
Bacadan kovduğumuz kasvetleri yakıyoruz biz biz olurken... Sen ve Ben'dik eskiden. Bir oluyoruz sonra, ve Tam oluyoruz...

Bir ev yapıyorum sana Sevgilim... Yangın Şehirlerden uzak ta bir yerde, zamân oyuncağımız. ağırdan alıyoruz... ve sanki hiç görmemişiz gibi birbirimizi.
Saâtler sonra bile, il ân'ki gibi bakıyoruz. ilk ân ki gibi yanıyoruz. ilk ân ki gibi özlüyoruz, ilk ân ki gibi Seviyoruz...

Dedim ya ; Bir ev yapıyorum Sana ve hiç eşya koymuyorum içine... Yatağın oluyorum, yorganın oluyorum, yastığın oluyorum.
Bir ben oluyorum evde bir de sen. eşyâ'n oluyorum...

Bir akşamüstü uzanıverdiğin bir Hamak oluyorum iki ağaç arasında, ağaçta değil onlarda benim aslında. saâtlerce taşıyorum seni,
günbatımına götürüyorum gözlerini ve Gün batımında ben oluyorum... Bir evimiz oluyor, bir de biz. başka kimse olmuyor.
Ağızdan çıkacak iki kelimeye hasret kalınca yüreğimiz, susuyoruz biz. Sevdâmız konuşuyor birbirleriyle. biz ise bize bakıyoruz.

Sevdâmız konuşuyor, biz dinliyoruz... ve sarhoş oluyoruz hayat boyu, şarap değil kadehteki! Birbirimizi içiyoruz...

Bir ev yapıyorum sana, kimse bilmiyor adresi, haritalardan siliyorum o evi, kimse bilmiyor yerini.

Bir ev yapıyorum ve Seni koyuyorum o eve, Sen geldin, hoş geldinde. fazla geldin Sevdiğim. ev eksik kaldı sende.
Ne yaptım ettimde bu kadarcık geldi elimden. eksik sanki bir şeyler diyorum, ucuz kalmış gibi tüm bunlar.

Sana yetmedi sanki diyorum... tamâhkarsın biliyorumda. mahcûb kalıyorum ben. daha güzelini yapaydım diyorum...

Denk gelmiyor sana hiç bir şey... Seni cennette hayâl etmiyorum. yakıştırmıyorum seni Cennete!
Sen ki Cennetten güzel... Seni Cennette değil, Cenneti Sende Hayâl ediyorum. ve Güzelliğinin gölgesinde Cennet oluyor Cennet.

Cennetin adı Cennet ise, Sendendir diyorum. Senin Yüz'ünden, Senin gölgenden...

Bir ev yapıyorum sana... Ben ki ; cılız bir uçurtma bile yapamazdım! şimdi... Bir ev yapıyorum Sana...

gülüm yazacak hiç bişe bulamıyorum
hani ne kadar süslü kelimeler kullansam
hislerimi anlatsam senin büyük bi içtenlikle anlatmış old.
hislerine karşılık sönük kalacak
okudukdan sonra HAsan Sami Emiroğlunun dizleri aklma geldi
o yüzden
Hasan Sami EMIROGLU ' nun dizlerini yazmak geldi içimden

Ne tarihte var, ne de Lugat'ta
Ne Istanbul'da, ne de Bagdat'ta
Ne de Paris'te, ne de Roma'da
Ne sair duydum, ne de bir ressam
Seni yazacak, seni cizecek!...

---->S€N! S€V!YORUMMMM<----

blue_belial

Alıntı:gülüm yazacak hiç bişe bulamıyorum
hani ne kadar süslü kelimeler kullansam
hislerimi anlatsam senin büyük bi içtenlikle anlatmış old.
hislerine karşılık sönük kalacak
okudukdan sonra HAsan Sami Emiroğlunun dizleri aklma geldi
o yüzden
Hasan Sami EMIROGLU ' nun dizlerini yazmak geldi içimden

Ne tarihte var, ne de Lugat'ta
Ne Istanbul'da, ne de Bagdat'ta
Ne de Paris'te, ne de Roma'da
Ne sair duydum, ne de bir ressam
Seni yazacak, seni cizecek!...
Yüreğine sağlık canımmm. Smile

Hiç bir şey demesende olurdu gülüm.

---->S€N! S€V!YORUMMMM<---- Bu iki kelime için herşey. herşey senin için...
Benim için çarpan bi kalbi düşünmek bile başıma sonsuz mucizelerin gelmesinden daha öte.

Seni Seviyorum.
okuldan yeni geldimm..içim bir hoş oldu Türkçe dersinden çıkınca senin şiirini okuyunca....diemiorm bu şiirinden sonra..2lafı bir araya topluyamıorm..YÜreÄžine sAğlık abicim...YüReÄžine FeRaHLıK...

blue_belial

Alıntı:okuldan yeni geldimm..içim bir hoş oldu Türkçe dersinden çıkınca senin şiirini okuyunca....diemiorm bu şiirinden sonra..2lafı bir araya topluyamıorm..YÜreÄžine sAğlık abicim...YüReÄžine FeRaHLıK...

Estgfr kardesım, Guzel yuregıne saglık saolasın.
Çok güzel bir ev arkadaşım
İçindeki duygular sizi hep mutlu etmesi dileklerimle
Mutlu ve sevgiyle kalın ve hiç bir malzemeden kaçınmayın duygu açısında...Smile

blue_belial

Saolasın tskler Masal perisi Smile
Ya ben cidden siteden çok uzak kalmışım ne demeliki yüreğinizden huzur eksik olmasın eviniz şen olsun....
Sayfalar: 1 2