:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Duygusuz eksikmiş Geldim Tamamlandı :)Mem
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Merhaba arkadaşlar ben gülşen tesadüf eseri rastladım size paylaşımlara bayıldım misafir olarak okudum şiirlerinizi dostluğunuza hayran kaldım bende burda olmaya karar verdim benide aranıza alırmısınız?????
ne demek hoşgeldin canımmm )Smile olay bea ailemize biri daha katıldııı SmileSmile seni tam gönül insanı oarak görmek istiyoruz vee paylaşımlarını bekliyoruz
tekrardan hoşgeldinnnn )Smile: iyi paylaşımlar hoş vakit geçirmen dileğiyle Smile:
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demek hoşgeldin canımmm )Smile olay bea ailemize biri daha katıldııı SmileSmile seni tam gönül insanı oarak görmek istiyoruz vee paylaşımlarını bekliyoruz
tekrardan hoşgeldinnnn )Smile: iyi paylaşımlar hoş vakit geçirmen dileğiyle Smile:

bitanemin dediklerine aynen katılıyorum...
saol aşkımmmmmmmmmm SmileSmilekatıl katıll yorulma sen bi daha SmileSmile
Smile ne süper karşılama teşekkür ederim Smile
hoşgeldin gülşen....
Bi Hoşgeldin de Benden OLsun Sana Bi Hoşgeldini ve Arkadaslıgımı Çok Görcez Smile
Hosgeldin Sefalar Getirdin..
Hoşgeldin Canım Bende Tuğçe Tabiki Yer Var
hoşgeldın canım ...iyiki şans eseri rastlamıssın Smile Smile...hoş vakitler gecırmen dıleklerımlee...
hoJqeLdin nereLisin ya$ın kaç okuyomusun vesikaLık foton war mı vs vs Big GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5