:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: S€vGi Bağımda ki G€Rç€k Ölümüm...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Bakışlarında ki tebessümü şimdi daha iyi anlıyorum..Giderkene ağlayışını daha iyi hissediyorum şimdi..Ne bilirdim küllenmiş sevdamın kıvılcıma dönüşeceğini...Ne Bilirdim ki sana olan özleminin dindireceğini..

Olmuyor,Başaramıyorum..

Kaç gün geçti ama halen sen, bende geçemedin.. Günler; seneler,asırlar gibi geldi bana.Alışamıyorum senin yokluğuna...Şuan çaresizliği yaşıyorum..Alıcı kuşlar gibi Hasretinle Özlemleri Hayal ediyorum ya gelirsen diye..

Görünmeye bilir sana olan sevgim ama Ben onu kalbimde yaşatıyorum..Laf dinlemiyor sevdalı yüreğim senin yokluğundan..

Bana yaşamayı sevdiren, Beni yaşama bağlayan O güzel,o masum,o anlamlı, O içimi ürperten bakışların Ve o tatlı gülümsemen... Gözlerinde koskoca bir evren saklı sanki... Unutamıyorum, yapamıyorum, olmuyor çaresizliğe ağlıyorum hergün,her gece saatlere vuruyorum senin yokluğunu alışamıyorum hıçkırıklara boğuyorum kendimi..Ağlıyorum senin haberin olmadan..Vazgeçemiyorum yapamıyorum..

Bana ümit veren Yaşama dört elle sarılmama neden olan güzel, Senin yokluğuna alışamıyorum..Kendimi zincirlere vuruyorum olmuyor olmuyor..! Seni unutmama yetmiyor..

Şimdi ne yapmak geliyor aklımdan biliyormusun;Duyacaklarını dinle ve not al güzel..!
Gözlerinden düşen damla damla gözyaşını şimdi ye sakla ve son sözümü iyi dinle..
Bu dünya da Sensiz Senin Sevgisiz Gözlerinin Güzelliğinden mahrum kalacaksam Ben bu dünya da çok yaşamışım..
Gözlerimi kapatmama az kaldı..Ve Şu iki Sözü de dinle ve gidiyorum ebediyen...

Bensiz yaşayacaksın İzlediğin filmlerde, Dinlediğin şarkılarda, okuduğun şiirlerinde hep aklında olacağım..Sokaklarda Dalgın dalgın yürüyeceksin, Sanki bir el uzanacak göğüs kafesine..Ben sanıcaksın…Adımlarına yansıyacak bakışlarım..Ürkek, kararsız, korku dolu olacaksın..Ve Her baktığın yüzde beni göreceksin…Bir gülüş yükseliyor kaf dağının ardından yankıları tüm dünyayı sarmış ve tüm yapraklar sararmış..Hayalleri bitmiş, Umutları tükenmiş, Düşleri fervasızca biti vermiş...

O Öldü artık..Başın Saolsun GüzeL…

€zBeRimSİn
14.03.2007 Çarşamba
Saat: 18:45

blue_belial

Yuregıne saglık kardesım.
Konu ya Bir Girdin Çıkmak Bilmedin Durmadan seni İzliyorum..Artık Çıksın diyorum çıkmıyorsun yaa..Smile
Hepsini okumuşsun Teşekkür Ederim Canım KARDEŞİM...
Yürektesin Bitanesin..

Okuduğun Gözlerine Dert Görmesin Kardeşim..

blue_belial

Smile ne demek kardesım buyuk zevk.
Sen onca ugrasıp, emek verıp koymussun.

Ben bıde yazıyı yavas okuyorum. sankı o ânı yasayan benmısım gıbı.
acayıp bısey oluyo o zaman.

Tekrar yuregıne saglık kardesım Smile
İçten..! Sanki O Olayı yaşamış gibi demek..Muhteşemsin bee kardeşim..
Okuyan Gözlerine ne yaş, nede bir sıkıntı düşmemesi dileğiyle...

Teşekkür €derim..

blue_belial

Smile eyw kardesım senınde ıns.
Alıntı:[b]Bensiz yaşayacaksın İzlediğin filmlerde, Dinlediğin şarkılarda, okuduğun şiirlerinde hep aklında olacağım..Sokaklarda Dalgın dalgın yürüyeceksin, Sanki bir el uzanacak göğüs kafesine..Ben sanıcaksın…Adımlarına yansıyacak bakışlarım..Ürkek, kararsız, korku dolu olacaksın..Ve Her baktığın yüzde beni göreceksin…Bir gülüş yükseliyor kaf dağının ardından yankıları tüm dünyayı sarmış ve tüm yapraklar sararmış..Hayalleri bitmiş, Umutları tükenmiş, Düşleri fervasızca biti vermiş...
[/b]

İşte Olay Bu ...
Süper Olmus Valla ..
Yüreğine sağlık kardeşim..

+ emeğine Sağlık Big Grin
Gözlerine Sağlık Canım Kardeşim.. + (artı) Smile
wowwww süper olmuş abi içinden geçen bunlarsa allah bilir aklından geçen neler????
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wowwww süper olmuş abi içinden geçen bunlarsa allah bilir aklından geçen neler????

Gözlerine Sağlık Canım Kardeşim..
İçimden Geçenleri yazdım Sadece Bir Kişiye hitaben değil sadece Ruhani durumum bunu yaz dedi bende yazdım..Smile
Sayfalar: 1 2 3