:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dünyaya Bir Kez Daha Gelirsem...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Aşkim Biriciğim Seni o kadar çok seviyorum ki anlatamıyorummm ..Eğer Dünyaya Bir kez daha gelirsem sevgilim yine arar bulur seni severimm ...Çünkü aşkın bende ölümsüzz Hep aklımdasınn
....Hayattıma Bir Güneş Gibi Giren Sevgilim....

Seni ÇOoOoOoOoOK Seviyorum GöKhAn
vayy bee nasıl aşksa anlamadım gitti bide kız kayseriye gidince iyice aşkı depreşti allah tamamını erdirsin ne diyimm...
oofff offf alaracım offff bu ask denen şey beni çok değistirdi yaff hele bide onun yanındaykennnnnn onlaykennn Sad
ahh ahhh seda bilmezmiyom onunlayken herşeyi unutuyon hiç derdin kalmıyor demi tabi babana yakalanma korkusu hariç
[SIZE=6]DÜNYAYA BİRKEZZ DAHA GELEMİCEMM İCİNNN NAPARDIMM DİEE KAFA YORMAMA GEREKK YOKKK:yikildim: :yikildim:[/SIZE]
Alıntı:
[b]ahh ahhh seda bilmezmiyom onunlayken herşeyi unutuyon hiç derdin kalmıyor demi tabi babana yakalanma korkusu hariç

ya kızım çok kötüydüü vala ne kadar zor yakalanma korkusu ama olsun onu görebilmek için ben herşeyi yaparım Smile
[/b]
allah mutluluğunu daim etsin kıs bidee ben gidebilsemm ama seninkii yakınn 45 dk benimkii tam tamınaa 4,5 saat istee giemiyom yanınaa yaff amannnnn off offff ins enistemlee mutlu olun kızzzzzz muckkk
bencede insanın sevdigi için herşeye deger sen seviyorsvan ve mutluysan gerisi önelli deil
saol canımmm Wink insallah sende birgün görüşürsün Smile
insallah aslındaa gelcem dio amaa istee abisi yollamıyoo askımııı dersanesi yüynden yaffff çocuk bunalıma girmiss ordaaaa ama bi param olsaa vallaaa ben gitcemm ama dönüsü nasıl yapcam ama bilmiyorummmmmm
Sayfalar: 1 2 3 4