:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2 deli aşık sonunda aşklarını itiraf ettiler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/ben-asik-oldumm-24429.html

yukarıdaki linke baktıgınızda görürsünüz ewt umudayolculuk(nusret abi) ve happy yeliz bir süredir çıkıyolardı.Bu süper aşkı foruma söyliceklerdi ama biraz zaman bekliyolardı ben biliyodum meselaçıktıklarını Big Grin sonunda itiraf ettiler ve bütün forumu rahatlattılar 2 şeker aşık üyeye mutluluklar dileriz
Allah Mutluluklarını Bozmasın Hiç..
Sevgiler Big Grin
hehe bende biliyodumm allah mutluluklarını arttırsın Big Grin
AMİNNNN ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN ONLAR BİRBİRİNİ ÇOK SEFİYO :d
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AMİNNNN ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN ONLAR BİRBİRİNİ ÇOK SEFİYO :d
hehhe biliyorum canım yaaa
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah Mutluluklarını Bozmasın Hiç..
Sevgiler Big Grin

teşekkürler emrehannn SmileSmile inşallah hiç bi zaman bozulmaz SmileSmile
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/ben-asik-oldumm-24429.html

yukarıdaki linke baktıgınızda görürsünüz ewt umudayolculuk(nusret abi) ve happy yeliz bir süredir çıkıyolardı.Bu süper aşkı foruma söyliceklerdi ama biraz zaman bekliyolardı ben biliyodum meselaçıktıklarını Big Grin sonunda itiraf ettiler ve bütün forumu rahatlattılar 2 şeker aşık üyeye mutluluklar dileriz

kız esra ben ilk gün anlamıştım sende paparazi ruha var SmileSmile sen bi değerlendirsene bunu SmileSmile

bu arada teşekkürler bitanem darısı açıklayamayanların başına SmileSmile
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe bende biliyodumm allah mutluluklarını arttırsın Big Grin

teşekkürler sefa )Smile:SmileSmile
kıss allah korusun ne paparaziciliği ben sasdece açıkladınızdiye yazdım cnm Wink yazmamın sebebide çekemeyenler war bu forumda sizi ondan
anlıyorum ve biliyorum o çekemeyenleri inşallah orta yerlerinden çatlarlar SmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2 3