:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ayriliği Seçtinmi Büyük Olacak......
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

becauseofyou_1172422252578.jpg
papatyam61_hsz3yvnm5xd7.jpg
''Ayrılığı seçtin mi her şeyi götüreceksin yanında. Geriye hiçbir şey kalmayacak. Söylenmemiş sözler kalmamalı bıraktığın yerde...Ki ben en çok onları duydum...Gittin mi adamakıllı gideceksin. Hiçbir özlem kalmayacak dönüşleri emziren. Demem o ki dönecekmiş gibi gitmeyeceksin. Büyük git gideceksen, uçsuz bucaksız, dursuz duraksız git. Telefonun numaraları sesime düşmemeli, yolların yoluma değmemeli. Hiçbir anıya, hiçbir dizeye, hiçbir şarkıya yenilmemeli ayrılık. Şiirler okununca unutulmalı, hasret dokununca uyutulmalı. Gece inmişken ayak parmaklarına kadar yahut gün doğarken, yatağının diğer yastığındaki boşluk batarken gözlerine, ne bileyim tekbaşına yiyeceğin sofraya iki kişilik servis açtığında susacaksın, duracaksın... Gitmenin hakkını vereceksin. Ayrılık gurur duymalı seninle. Gidersen sözün ayaklarına geçiyorsa, ayakların yakınımdan geçmeyecek! Ayrılığı seçtin mi büyük olacak AYRILIK!!!

aLıntıdıR..

teşekrler paylaşım için ...
emeğine sağlık canım Smile
Gece inmişken ayak parmaklarına kadar yahut gün doğarken, yatağının diğer yastığındaki boşluk batarken gözlerine, ne bileyim tekbaşına yiyeceğin sofraya iki kişilik servis açtığında susacaksın, duracaksın...

çok güzeldi sağol
yaşamsensin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gece inmişken ayak parmaklarına kadar yahut gün doğarken, yatağının diğer yastığındaki boşluk batarken gözlerine, ne bileyim tekbaşına yiyeceğin sofraya iki kişilik servis açtığında susacaksın, duracaksın...

çok güzeldi sağol
teşekkürler tolgaConfusedmiley17: Confusedmiley17:
Büyük Olacaksa ..
Ayrılık Olmasın ..
Öyle bişeyde yok aslında ..

Yalnızıkların Yaşanmaması Dileğimle ..
Teşekkürler Ceyda ..
tesekurlerr
teşekkürler emrehanSmile
teşekkürler gamzeSmile
aaa ne demekkk Big Grin doğru söze ne denir?sadece tebrik etmek gerekirr Wink
Vayyyyyyyyyyy Süpersin Ya şimardimSmile Soğol Gamzem Canim Benim