:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Explorer Sayfasindaki Adres
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
SELAM ARKADAŞLAR BENİM BÜYÜK BİR SORUNUM VAR İNTERNET EXPLORER SAYFASINI AÇTIÄžIMDA İLKİN HEP BU ADRES AÇILIYOR "Runonce.msn.com/runonce2.aspx" BİR TÜRLÜ SİLEMEDİM araçlardan seçeneklerden olsun başlangıç sayfamı google yapıyorum ama yinede bu sayfa geliyor lütfen bana yardımcı olun şimdiden tşk ederim saygılar...
msn e gel abisi

ozel mesaj yolla sen
olayi anlat careni soylim
selam arkadaş yukarda anlattığım gibi explorer sayfasını açtığmda direkmen bu adres geliyor runonce.msn.com/runonce2aspx ve mavi ekran açılıyor taki google sayfasına tıkladığımda açılıyor vürüs programı olarak kaspersky ve ad-aware kullanıyorum ve bir türlü silemedim yada değiştiremedim sayfayı sana özel msj çektim ama msj kutun doluymuş alamadın burdaanlatırsan sevinirim paylaşımın için tşk ederm saygılar...
http://rapidshare.com/files/1007051/Ad_-...kunduz.rar

Buradaki Programı Yükle Kardes Bilgisayarına ..
Ad Aware Kullanıyorsan Yüklemene Gerek Yok..

Spy Girmis Bilgisayarına Büyük İhtimaL..
Verdiğim Programı İndirip Yükle..
Güvenli Mod da Aç Bilgisayarını ...
Ve Gizli Dosyalar Görünür Halde İken Tarama YAp..
Sonra Bilgisayarını Normal Sekilde Baslat ..
İlk Açılıştaki İnternet Sayfası Ya değişmiş Olacak Yada Elle Değiştirebileceksin..
Kardeş tşk ederim ben zaten yukarda anlatmıştım AD-AWARE S kullanıyom
bu konuyla bilgisi olan yokmu ya bilen varsa yardımcı olursa rep verecem yeterki bu sorun çözülsün
kardeş bende de aynı sorun var ben 7,0 ı yükledim explorer sende öle yap Big Grin
kardeş explorer 7 kullanıyorum zaten ÖRNEK RESİM:

98704c921d.jpg

7e7c22268d.jpg
Kardes ..
Adaware Veya SpyBot İle Güvenli modda taratcaksın Makinanı ..
Normal Oturumda Değil..
O Zaman Çözülür sorunun..
tşk ederim kardeş msjını okur okumaz denedim ama işe yaramadı Sad
Sayfalar: 1 2