:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: KORkuyorDUK
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kaderdir sevgilim... Ah bi de bilsen....
Nasıl sevgi böyle ki can yakışlarına aldırmadan gözlrim kapalı geliyorum peşinden. Belki derdin dermenı tanrının yollarıma serdiği dikenlerden uyuşmuş ayaklarım hissetmiyordur artı ardından yürürken acıyı...
Hayat bu işte dedirtirken kurulan cümlelerin acısıyla dalga geçerken nasıl da göz göze gelirdik de benim yüzüm alevler içinde yanıp kızarırdı... Nasıl da hoşuna giderdi benim utanmam... Sadece gözlerine bakmamk mıydı beni bu kadar heyecanlandıran? Sanki korkardım sana aşık olmaktan, ya da korkardık aşık olmaktan....
Sevgi değil mi şimdi bu sadece heyecan duyduğun bi şey mi bu? Ben korkuyorum elini tutmaktan yasaklardan ötürü. Sen de korkarsın zaten aşık olmaktan. Biz de korkuyorduk zaten böylewine tutulmaktan...
Korkuyorduk zaten böylesine sevişmekten...
Ellerim tenindeyken mümkün mü çekebilmek....
Teşekürler arkadaşım
Yüreğine sağlık ve mutluluk
canım ablacım yüreğine sağlık SENİ SEVİYORUM
Alıntı: Hayat bu işte dedirtirken kurulan cümlelerin acısıyla dalga geçerken nasıl da göz göze gelirdik de benim yüzüm alevler içinde yanıp kızarırdı... Nasıl da hoşuna giderdi benim utanmam... Sadece gözlerine bakmamk mıydı beni bu kadar heyecanlandıran? Sanki korkardım sana aşık olmaktan, ya da korkardık aşık olmaktan....

yüreğine sağlık çok güzeldiSmile...