:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ölü Ruhun SuskunLuÄžunun ÇaresizLiÄži...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Hani Bir ömür Boyu Benimleydin, hani bensiz Yaşamazdın, Söylediklerin hep yalanmıydı..Çaresizim Tek Başımayım.. Çaresizliğim Senin Yüzünden Senin gidişinle başlası çıldırmalarım...
Hep Dönecekmiş gibi Bekleyişlerim Sardı bedenimi..Nefesim Seni ararken Sen Çok uzaklardaydın..Aşk kı bilirmisin sen, iyi yaşadın mı Gönülce yürekten bir bütün olarak denedin mi hiç.. Bunları sen bilemezsin...

Bunları Aşk yaşayıp çekene sormalısın..Milletin ağzından duyduklarınla yaşama kendin ol birazcık kendin ol yaşa, eğlen, çoş...

Hayattan kopuşum umutsuzluğuma yenilişim Senin gidişinle yenilendi..Çaresizlik tüm dünyamı senin gidişinle sardı.. İlk defa Sana yenik düştüm.. Sevginin buluştuğu yerde ben sana yenildim...

Suskunum, Konuşamam, anlatamam derdimi dostuma düşmanıma.. Gülerler arkamdan ağlarlar Üzülürler..
Şimdi Bırakıyorum sayfa sayfa olan resimlerini Yırtıp atıyorum.. Tüm Hayallerini, Sesini,Gözlerinin Rengini Siliyorum Ruhumdan..
Bu Ruh Ölü Artık..

Herşeyi bırakmak istediğim Suskunluğumun çaresizliğinden...

Sevgiler...

blue_belial

Yuregıne saglık kardesım
BeÄženmene Sevindim Canım Kardeşim...
yüreğinemi sağlık diyelim korkularınıma! yada böyle bir yazıyı ortaya koymana vesile olmuş yaşadığın her ne varsa ona sağlık hasan teşekkürler....
Gercekten Süper...
Yüreğin Dert Görmesin Kardeesim Tskler..
BeÄženmenize Sevindim..
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğinemi sağlık diyelim korkularınıma! yada böyle bir yazıyı ortaya koymana vesile olmuş yaşadığın her ne varsa ona sağlık hasan teşekkürler....

Rica Ederim Kardeşim..Confusedmiley17: Beğenmene Sevindim...
Bilmezler neler saklıdır içimizde ne acılar ne sevinçler neler neler...Feryadın çığlık çığlık boş duvarlara yayılır.Yüreğin kalk ben burdayım diyor sana duymuyormusun ? Hadi bi el at sensizliğine de...

Suskunluuğun çare olmaz dolu ümitlerine.Korkularımız her zaman sevgimizden daha ağır basar kanayan yüreğimize.Yinede bi rügar eserse sen sakın kapılıp kendini bırakma ..

TEŞEKKÜRLER HASAN ...YÜREÄžİNE SAÄžLIK...
GÜZEL Bİ ANLATIMDI...
BENDE İÇİMDEN GELENİ YAZDIM SmileSmileSmileSmile
Rica Ederim ve Ayrıyeten Teşekkürlerimi Sunarım...
GüzeL Yüreğine Mutluluklar..
sana Da Mutluluklar Dilerim ..
ayriyeten ; Bende Rica Ederim SmileSmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2