:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nazlı açar güz mavisi gülün goncası...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Nazlı açar güz mavisi gülün goncası... Emerek maviliğini denizlerin ve göklerin..
Sana güz mavisi güller getirdim. Terlet onları, yaşat onları..
Nazlıca öter güz bülbülleri...En güzel aşk şarkılarını nota nota ve damla damla gözyaşlarıyla içerken... Dinle bu şarkıları, yüreğinde tut onları...
Nazlıdır güz çimenleri... Emerek gürleşir, sararıp dökülen yaprakların yeşilini... Senin gezinip soluduğun yerlere ektim onları... Çiğneme onları, öylece nazıyla kalsınlar... Beni anımsatır sana, beni anımsarsın belki...
Sana verdim; yüreğimde mavi adına neler varsa... Her içlenişinde beni sana taşısınlar, gönlüne ve yüreğine dolsunlar diye... Masmavi düş erimli sevdalarla...
Eğer bir gün için yanarak anımsar da, ararsan beni, yerde değil, gökyüzüznün mavi sonsuzluğunda bulacaksın beni... Bir fatiha kadar yakın, sana bunca zaman taşıdığım umutlarca uzak ve imkansız...
Seni mavi sonsuzlukta bekleyeceğim. Mevsimi olmayan sonsuzluğun bir yerinde ve masmavi güllerle...
Oralarda da alev alev yak beni. Ben yandıkça severim... Kırk huride değil gönlüm ve ruhum. Bunları sana emanet bıraktım.
Sen ki iremin ışık kuşusun, sen ki aşkımın dinmeyen özlemisin... Ateşini ve ışığını taşı bana... Taşı ki, sana sunduğum güz mavisi güller solmasın...
Nazlı açar güz mavisi gülün goncası... Emerek maviliğini denizlerin ve göklerin
çoooook güsell yüreğine sağlıkkk erci abii...ama içeriği kötü Sad Sad Sad
Teşekkürler estapitipiti buda böyle oldu ne yapalım.....
Sana verdim; yüreğimde mavi adına neler varsa... Her içlenişinde beni sana taşısınlar, gönlüne ve yüreğine dolsunlar diye... Masmavi düş erimli sevdalarla...

Harikasın Çok Teşekkürler erci
Teşekürler Erci
Güzel yüreğin hep mutlu yaşaması dileğimle arkadaşım
.......................................................................
Teşekürlerimi sana...Smile bu mavi dal ONA....blumen407dv7xn8.gif
her şiirin gibi harika sağolasın Smile
süperrrrrrrrrrSmile
emeğine ,yüreğine sağlık arkadaşım Smile
Eğer bir gün için yanarak anımsar da, ararsan beni, yerde değil, gökyüzüznün mavi sonsuzluğunda bulacaksın beni... Bir fatiha kadar yakın, sana bunca zaman taşıdığım umutlarca uzak ve imkansız...
Seni mavi sonsuzlukta bekleyeceğim. Mevsimi olmayan sonsuzluğun bir yerinde ve masmavi güllerle...

Teşekürler.