:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gecemi sesine uyandır!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sensizlik davetsiz misafir yatağımda.Yokluğun korkutucu ve yakıyor içimdeki eksikliğin.Ya bu gidişin sonuncusuysa diye kabuslaşıyor,komaya meyilli uykularım…
Nefesim nefesine dolanmadan güneşi doğurduğum kaçıncı gece bu bilmiyorum.Sana ulaştıramadığım sesime yabancılaşıyorum.Sözcüklerim çıkmazda,sözcüklerim dilsiz,anlamsız ve yetersiz.Beynimde yankılanıyor,inadına içe-vuruyor dışavuramadıklarım!
Tenim yoruldu ellerini var-saymaktan.Bekleyişlere adandım da,alıkoyamadım sabırsız kalbimi histerik ritim bozukluklarından…Ellerin olmak yetmiyor artık,hayalin gerçekliğini aratmaktan öteye gitmiyor!
sen ne kadar ah çekme desende.Tiz çığlıkları utandıran bir ah çektim az önce sana,sancım bileylendi…
Buralarda bilinç sınırı alt-üst,artık söz geçiremiyorum sayıklamalarıma…
Ertelendim…Gözlerimin gözlerine varış tarihine şartlandı takvimler.Zaman denilen derin dondurucuda hapis,”tazeliği korunsun diye özenle el değmeden paketlenmiş” hayallerim!Üşüyorum…
Özlemine diş biliyorum.Kokundan uzak nefesleri geri çeviriyor bedenim.Boğuluyorum,itirazsız sarılıyorum kefenime…Gözbebeklerini mezarım biliyorum

AHH Yangınım Büyük AHH Yangınım Büyük Söndürüm KALBİMİ Bu Bana Fazla Yük.........
çok güzel erdem...
teşekkürler arkadaşım....
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel erdem...
teşekkürler arkadaşım....

Teşekkürler kevser yüreğine mutluluklar....