:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: :D:D ilgin? bilgiler....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
1. Insan kalbi, kani pompaladiginda yarattigi basinc ile kani 10 metre uzaga firlatabilir. (Tanrim!)

2. Bir domuzun orgazmi 30 dakika surer.(Bir dahaki yasaminda domuz olmak isteyen ?ok olabilir !!!!)

3. Basinizi surekli olarak bir duvara vurarak saatte 150 kalori harciyabilirsiniz. (Halen domuzun yaptigi ise inanamiyorum!!!)

4. Bir karinca agirliginin 50 kati agirligi kaldirabilir, 30 kati agirligi cekebilir ve zehirlendiginde her zaman sag tarafina dogru duser. (nasil tespit etmisler inanin cok merak ediyorum)

5. Bir hamambocegi 9 gun basi koparilmis olarak, acliktan olene kadar, yasayabilir (Yorum yapmayacam, igrenc c?nk?.)

6. Bazi arslanlar gunde 50 defa ciftlesebilirler. (Domuzun durumu daha iyi sanki !!)

7. Sicrayamayan (ziplayamayan) tek hayvan fildir. (Bu, iyi bir haber!)

8. Devekusunun gozu beyninden daha buyuktur. (Boyle insanlar taniyorum!)

9. Deniz yildizinin beyni yoktur. (Boyle olan insanlar da taniyorum!)

10. Kutup ayilari solaktir. (Kim bilebilirdi? Acaba nasil buldular, ellerine kalem mi verdiler?)

11. Zevk icin sevisen yaratiklar sadece insanlar ve yunuslardir (E peki domuz,o ne oluyor?)
hahahahahaBig Grin canım cok iyi geldi bea :d harbi kahkaha attım yaniBig Grin

Ben hala domuzda kaldım Smile)))))
zevk için sevişenler başka kim olcak yunusların işi gücü oyun oynaş zaten insanlarda ne yapsın canım .... diğer hayvanların işi gücü var ama dimi SmileSmileSmile
SmileSmileSmileSmileSmile:d:d:d:d
Bazi arslanlar gunde 50 defa ciftlesebilirler

way be..Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ne hayvanmış bunlar harbiden hayvanoğlu hayvanlar
ya domuzlara ne demelii Big GrinBig Grin
30 dk eyvah eyvah çok güzel yaa
bencede onlar için :p
ahahah Big Grin Domuzlar Big Grin
Payla??m i?in te?ekk?r ettim iyi moral oldu Big Grin
rica ederimm Big Grin
Sayfalar: 1 2