:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkanı DönüP Giderken Beni Burda Çaresiz Bırakdığında kormadın mı hiç..
Hıçkırıklarım ağlamama engel oldu yazıklar olsun sana..Seni Deliler gibi Seviyordum Ama Bu yaptığın beni kalbimden hançer gibi vurdu.. Şimdi Git İstediğin yere git çaresiz kal ,Acımasız ol,Paramparça ol..ama Git hayatımdan çık defol git istemiyorum artık seni.....

Geride Kalan Paramparça Bi YüREK..Bu Yürek Eskisi gibi Olur mu..? Hayır olamaz İyi Düşün.. Bu beden Seni sevdi Sana Baktı sana Canım dedi...
Şimdi İse Kırılmış Bir Dal Gibiyim.. Titremekteyim...

Hayallerimle beni yanlız bıraktın İnsafsız..Çık Git Hayatımdan Defol Git Git... İstemiyorum artık seni..

Bir Çoçuk Gibiydim..Sana Muhtaçtım..Gururum artık dönemem geriye git hatımdan defol git yazıklar olsun Gittttttttttttttttttt......

Kızdım,bağırdım, haykırdım, isyan ettim Git Artık Yazıklar olsun...
Şimdi Kalbimi Rüzgara Açarım O senden daha iyi Yürekli Şimdi İstemiyorum seni.. Sana Son Sözüm Git...
Aşkımın gözbebeği ağladı, Sevdamın her hücresi ağladı.. ağladı....
Artık O benim İçin ÖLDÜ..

Güneş,kıskançtır,ay çirkin... Saatler selamsız, Geride kalan Bir Sen...Sende Gittin Hayatımdan...

Soluyorum sana Ama Şimdi ben İstiyorum Gitmeni..
Git..
Git....
Çek Git....

Sevgiler...
İsTemem Artık Çek Git Yolumdan Sevgin de Senin olsun,Aşkında..Sana Verdiğim Sevdalara Yazıklar Olsun Düş Yakamdan ... Bilmem Artık ne İstersin Benim bu Canımdan Git Artık Yalvarıyorum Git Artık...

Gözyaşlarım Sel Oldu Senin Yüzünden İstemiyorum artık Hadi Yoluna, Yolun Açık, Sevgin Sahte Olsun ...

Yüreğim Sensiz, Senin sevgisiz Artık, Artık Yoksun Mutlusun ..Gittt Gitt..
Masken Düştü, Hadi Yoluna..

İyi Geceler Sayın Seyirciler Bitti...Smile

Sevgiler...
Bir zamanlar sadece kar yağdığı zaman kıştı benim için...Eğer hertaraf beyaza bürünmemişse ne kadar üşürsem üşüyeyim hala baharı yaşadığımı sanırdım.İlkokula gittiğim zmanlarda öğrenmiştim, panoda asılı olan mevsimlerden kışın renginin kar olduğunu... Hala büyüyemedim.
Yüreğime dondurucu bir soğukla geldi kış bense hala bahar sanıyorum ...

anlamsız sözcüklerden oluşturduğum cümleler, hoşuna giderdi

şimdi ki halime bakmanı isterdim birde

elimin altındaki harf yığınından, sadece nefret sözcükleri yazıya dönüşebiliyor.Beyaz düşlerimizden, karanlık geceye akıp

gidiyor artık benim için; zman...

yüreğine sağlık hasan kardeşim birbirinizin yüreğinden hiç gitmemeniz dileğimle teşekkürler.....

Beğenmene Sevindim...
Dileklerin için Teşekkür Ederim Erdem ...

Umarım Beğenmişsinizdir...Smile

Sevgiler...
Onlar anlamadı sen anla
Ve git..
Geriye dönüp sakın bir kere bakma…Git ve bir daha gelme, Gelirsen ben olmayacağım...

Sevgiler...
gitmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Baya sert bir yazı olmuş. Smile
Sevgiliye duyulan öfke yansıdı her bir satırına ..

Teşekkürler €zberimsin ..
Ohh olsun Smile Rica Ederim Nurum ..

Sevgiyle Kal ..
Sayfalar: 1 2