:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?iddetle ?ndirmenizi Tavsiye Ediyorum...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar, Kasper Sky Antivirüs programıdır ve denediğim, gördüğüm en güzel Antivirüs programıdır diyebilirim...Son sürümüdür.

Crack istemeden direk yükleyip, otomatikmen activasyon ediyor kendini...

İşinize %100000000000000000000000000000 yarayacaktır Smile

Kendi müşterilerimede burdan indirmelerini söyleyeceğim Smile

http://www.hemenpaylas.com/download/1332...d.zip.html

Linke tıkladıgınızda açılmazsa sayfa, linki copy yapıp Explorer adres bölümüne yapıştırıp enterlayın...
morcivert dostum yalniz uptudeler icin key lazim ben bunun keylisini bulcam isine yararsa sanada key i yollarim e nediyelim bu alemin en baba antivirus sistemi kasper e tessekur Smile
Bunun özelliği şu kardeşim Smile key istemiyor Wink aip ediyosun biz boş şeyler koymayız Wink
key istemioda kasperksy outo uptede yampio sen kendin yapmak zorundasın bunun icinde key istiyo
Lem Smile 1 aydır kullanıyorum, müşterilerime de veriyorumBig Grin ne inatlaşıyon hala Smile))

İndir de dene alle alle Wink
al havami atiyon sen bilgisayr a bulduysan bende cep tel icin koydum kasperksy i Big Grin nokia ya ya
hahaha bak tebrik ederim seniSmile yalnız benimki motorolaBig Grin banada bulSmile)) bananeeeee Wink
Sad valla son musteriye verdim sen modelini ver bakim
Motorola E398 Smile
Morci Delikanl? Adam Antivir?s Kullanmaz Karde?im Format At Ge? En G?zeliBig Grin
Sayfalar: 1 2