:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: *~*HeRkEsE MeRhAbAlAr*~*
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MERHABA ARKADAŞLAR BEN SELİN KAPADOKYADAN:hihi :hihi :hihi NİSAN,SEDA,VE PINAR ARKADAŞLARIMIN TAVSİYESİ ÜZERİNE SİTEYE ÜYE OLDUM...UMARIM HEPİNİZE BİRAN ÖNCE ISINIRIM.BYEEEEEEEEEEE
Hosgeldin...
Hos Vakitler Gecirmen Dileğimle..
oooooooo hoşgeldin canımm seni aramızda görmek çok güzel eminim siteye hemen ısınırsın zaten ortam çok güzell bol paylaşımlarSmileSmileSmileSmile
bizimm sınıftannn bi üyee dahaaaBig GrinBig GrinBig Grin ne güselll hosgeldinn canumm aslındaa herkess bi günn buraya üyee olcakk ama istee dinleyenmii warrBig GrinBig Grin
hoşbuldukkk,hoşbuldk,sizden bu sitede bile kurtulamadım ama neyse işte kader yinebirleştirdi yolumuzu...Big GrinBig GrinBig Grin
OoOoOo hoş Geldin canik nabersin yaaaaaa valla senide sonunda aramızda gördükya burası tam süper oldu umarım bizim gibi sende hoş vakitler geçerirsin ...İyi EğLenceler...
hoşgelmişsin canım....
evt herkes birgün DUYGUSUZ olacak nesse reklama kaçtık birasBig GrinBig GrinBig Grinneysse ne kaderrr amaBig GrinBig GrinBig Grin
Peki Siz Sınıftan Arkadassınız da ..
Okul Yokmu Su An SmileSmileSmile
Bilgisayar Bölümü Öğrencisimisiniz Yoksa ??
efet bgs bölümüyüzzz okuldayızzz net varrrBig GrinBig GrinBig Grin ne güselll
Sayfalar: 1 2