:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi??
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
ONU SEVDİÄžİNİ SÖYLEMEK İÇİN YALNIZCA BİR SAATİN KALSAYDI???

Edit: eRCi Konuya anket eklenmiştir....
Söylemezdim..
Madem 1 Saat Kalmıs O Güne Kadar Nasıl Söyleyemediysem Yine Söyleyemezdim.. Smile
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Söylemezdim..
Madem 1 Saat Kalmıs O Güne Kadar Nasıl Söyleyemediysem Yine Söyleyemezdim.. Smile
OYSAKİ 1 SAATE NELER SIÄžDIRIR İNSAN BELKIDE SON NEFESIME KADAR SADECE SENİ SEVİYORUM DERDİM VE SONSUZLUÄžA GÖZLERRİMİ HUZUR İÇİNDE KAPARDIM.......
sen söylerdimm nie söylemeyim ki???Big GrinBig GrinBig Grin
Yapacak Olsaydım Yapabilecek Olsaydım Önceki Zamanlardan Yapardım..
Son 1 Saate Asla Ama Asla Bırakmazdım SmileSmile

Kalbime Gömerim O zaman..
Unutup ta SiLerim O Zaman..
Alt tarafı aşk Değilmi..

SmileSmileSmileSmileSmile
nisanyagmuru_50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen söylerdimm nie söylemeyim ki???Big GrinBig GrinBig Grin
BENCEDE....:k:
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yapacak Olsaydım Yapabilecek Olsaydım Önceki Zamanlardan Yapardım..
Son 1 Saate Asla Ama Asla Bırakmazdım SmileSmile

Kalbime Gömerim O zaman..
Unutup ta SiLerim O Zaman..
Alt tarafı aşk Değilmi..

SmileSmileSmileSmileSmile
AŞK BU KADAR BASİT DİOSUN YANİ:??
Aşk Basittir ..
Aşk Bir Olgudur..
Olduğu Gibi de Yok Olur..

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
söylerdim ve o bir saatte yanımda olması için yalvarırdım sonuçta artık kaybedeceğim hiçbirşey yok değil mi???
Duygusuzum_Duygusuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:söylerdim ve o bir saatte yanımda olması için yalvarırdım sonuçta artık kaybedeceğim hiçbirşey yok değil mi???
kesinlikle oyle olmalı son nefesinide aşk için aşk sözcükleri içerisinde dile getirerek vermeli işte bu aşkın ölümsüzlüğüdür evet ölümlü bir kabuk içinde yaşıyoruz ama duygularımız ölümsüzdür..... teşekkürler arkadaşım
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8