:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: tanışma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
slm arkadaşlr ben ömer sitede yeniyim umarım benide aranıza alırsınız şimdiden benim isteğimi kırmıcağınızdan eminim..?
hoşgeldin tabiki alırız....
hoş paylaşımlar....
hoşgeldin bizde yeni insanlara daima yer vardır tekrar hoşgeldin aramızaSmileSmileSmile
HoşGeLdin Arkadaşım...
ARAPLI_KRAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm arkadaşlr ben ömer sitede yeniyim umarım benide aranıza alırsınız şimdiden benim isteğimi kırmıcağınızdan eminim..?

tabikide alırız ne demek benide aranıza alırmısınız..HOŞGELDİN...
ho$qeLdin..
midnight express (duyarsız kalmayalım lüğtfen okuyun)
arkadaşlar türkleri aşşağılayan film olan midnight express filmini yalanlayan bir röportaj var şuanda amerkada her hafta 10 milyon kişi tarafından izlenenen bu filmi yalanlamak için youtubedeki bu ropörtaja çok tıklamamız lazım reytingi bol olması lazım o yüzdne herkes reyting versin bu videoya

http://www.youtube.com/watch?v=TweU77cDrgE

arkadaşlar konu dağıtıyorum ama kusura bakmayın bu ükemiz için çok önemli olan bişey lütfen tıklayalım kendim için istemiyorum Smile
Geç Geç Otur SmileSmile
Sayfalar: 1 2