:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kimin y?re?inden kimi kovuyorsun..!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gidiyorsun ya bilmem ka??nc? kez… Bittim san?yorsun.. Yan?l?yorsun vefas?z?m.. Yan?l?yorsun…

Sen benim y?re?imde, ben istedi?im i?in g?zeldin.. Ben istedi?im i?in g?r?ld? onca r?ya.. Onca hayallere ben istedi?im i?in ev sahipli?i yapt? bu y?rek… Ben var ettim seni i?imde, ben y?celttim, ben… Ben istedi?im i?in senin g?zlerinde geldi baharlar?n en g?zeli, ben istedi?im i?in en mavi umutlar senin oldu… Sana geldi t?m yollar… <Kader> dedim sana… De?ildi vefas?z?m, kader de?ildi.. Ben istedi?im i?in koydu?un noktalara hep bir virg?l eklendi…

Ba? kald?r?yorum ?imdi asi sevdana, isyanlar?m diz boyu… Sana y?re?ime h?kmetme hakk?n? vermiyorum… Al?yorum elinden a?k?n kural tan?maz taraflar?n?, sana b?rakm?yorum hat?ralar?m?… Yoklu?um yakacak ya can?n? eskileri and?k?a, ben yanmayaca??m yoklu?unda… Ak?ll? adam?n i?i de?il a?k… Hep duygular?m h?kmetti hayat?ma… Art?k s?ra mant???mda… Orada bitiriyorum seni ?nce.. Can evinden vuruyorum seni, yoklu?unu umursam?yorum… Maske takmaktan da vazge?tim… Seni en u? noktada, beynimde bitiyorum..

Biliyorum ki ben var ettim bu a?k?… Seni kurdum ?nce hep akl?mda, sonra yaratt?m, ezberlettim y?re?ime… ?nce ince i?ledim nak?? gibi, var oldu?un s?rece var?m dedim… ?imdi yoksun.. Yokum… ?zin vermiyorum can?m? yakmana, bu hakk? tan?m?yorum sana.. Nas?l ba?latt?ysam i?te ?yle bitiriyorum.. ?imdi son kez an?yorum seni, son kez ka?amak dokunu?lar?n geliyor akl?ma ve y?z?me d??en sa?lar?m?n aras?ndan sana bakt???mda, ka?amak bak??lar?n? yakalad???m anlar? son kez an?yorum… Zorluyorum kendimi <hadi> diye… ?p??lerini hat?rl?yorum, ama eskiden hat?rlad???m gibi olmuyor, sadece hat?rlan?yor i?te s?z?m ona… Hissedilmiyor… Yap?yorum i?te, bununda ?stesinden geliyorum… Bitiriyorum… ?yle ki azar azar yok ediyorum benli?imde… Bir kadeh i?ki al?yorum masama, bo?uyorum seni…Can ?eki?lerini g?r?yorum ?imdi…. Diz boyu yard?m ?a?r?lar?n u?ulduyor kulaklar?mda…. Kurtarm?yorum… Bilmedi?in bir ?ey var, onu da ben hat?rlat?yorum… Kadehlerde bo?ulanlar, d?nemezler bo?anlarla ayn? masaya… ?l?yorsun i?te ve ben umursam?yorum…

Dedim ya, kafama g?re rast gele se?ip, t?m haklar?na el koyuyorum….

Kimin y?re?inden kimi kovuyorsun...!
42520264521017vf4.jpg

Hiç geçmedi seni seven halim...

Gülümsedim,ağladım,konuştum,sustum ama beceremedim unutmayı..Yapamadım susturamadım seni özleyen yanımı..Ben,ben seni çok sevdim..

Susarak,gülerek,yaşayarak sevdim seni..Kıskanarak sevdim..Böldün parça parça,parçalanarak sevdim seni!! Kırılmadan,yıpratmadan sevdim..

Teninin beyazı kaldı bende,gözlerinin mavisi..Ruhunun asiliği kaldı ruhumda..Ve sevgin..Hiç inanamadığım yalan sevgin kaldı bana..
Bense iyileşmek istedim,atmak istedim bu sevda maskesini üzerimden..Yalan da olsa,sevmiyorum diyebilmek istedim..Ama olmadı..Gitmedi,geçmedi sevdan..Ve benim seni seven halim,aşkın her haline örnek oldu..Binlerce kez sevgi yumağı yapıp ne sevdalar çıkardılar aşkımdan..Ne mutluluklar..Bana kalansa hüzün mavileri oldu..

Rüyalarımı süsleyen, o parlak mavi,bana hüznünü bırakıp gitti..

Benim sevdalarım mavi olacak,hiç geçmeyecek seni seven halim biliyorum..Amansız bir sevda bu..
Bir daha sevene dek,mavi kalacak yüreğim..
Rengini kaybeden ruhum,maviye boyanacak..
Mavi sevdam olacak,mavi ruhum..
Sevda benim olacak,size mutluluklar kalacak..

Mavim,
Bırakıp giderim
Mutlu ol diye..
Susarım,gülümserim
Ve son bir şey söylerim,
'Hiç Geçmedi seni seven halim..!!!'
35ge1ve9.jpg
Adını sensizLik koyduğum bi hayatta yaşıyorum şimdi..
Ne sevenim var ne de sevdiğim... Dört duvar arasında sakLı benim sırLarım.. Yaşamaktan korkar oLdum ne çare... YoruLdu ruhum.. Bitti,tükendi... Beni hapsettiğin gözLerinde yok şimdi.. Öksüz kaLdım sensiz buraLarda.. Sebebim yok. Anlamsız bütün hissediLenLer.. Son bi adım kaLmışken aşka , gördünmü bak yine yaLnız kaLdım... Çok derinLerden çıkardığım umudumuda kaybettim artık.. AnLamsız herşey,bomboş.. Tıpkı benim hayatım gibi... İnsanın her bakışının farkLı bi anLamı oLur derLer ya benim bakışLarımda tek bi çığLık var ; AŞK...

Yoksun artık gidebilirim derken hayaLin bitiyo gözLerimin önünde.. KaLbim atıyo yerinden çıkarcasına.. Korkuyorum dokunmaya gidersin diye. Sonra bi cesaret diyorum kendi kendime.. Bi cesaret.. eLimi uzatıyorum sana doğru.. Ama sen geri çekiyorsun kendini.. Yüzündeki o sevgi doLu ifade yerini bi anda öfkeye bırakıyo.. Sonra bi adım daha.. Ve kayboLuyorsun ... Bense seni bekLiyorum o karanLık odada tek başıma.. Lanet ediyorum sensiz bu hayata.. Yaşamak istiyorum oLmuyor.. öLmek istiyorum oLmuyor.. ikisinin arasındaki bi çizgideyim şimdi.. BiLsen ne zor geLio bana... Son bir çırpınışLa AŞK diyorum yine AŞK.. Benim aşkım öksüz kaLdı bak.. Sen sahip çıkmadın ona.. Değer biLmedin.. Varsın oLsun öksüz kaLsın.. Benim isyanım sana...

İSTİKLAL

Sana sımsıkı sarılmak istiyordum...bir kez görsem,bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden,sevginden vazgeçmek...Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye, galiba böylede başarabilirim...'Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile'
Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen,tek yapabildiğim yazmak olduğundan yine yazıyorum işte! Sana daha öncede yazmıştım ama bukez birdaha yazmamak üzere seni beynimde, içimde bitirerek yazıyorum, yada bitirmek isteyerek... Nekadar sürer bilmiyorum ama ben senden, sevginden vazgeçmek istiyorum.Yine senden habersiz...
Ben seni severken de senden habersiz sevmiştim. Belki de kendimden bile habersiz.Dünyaları etrafında döndürmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim.
Kendimden ve senden habersiz 'HERŞEYİM' olmuştun sen...öyle ya sen birtaneydin;eşin benzerin yoktu yeryüzünde,yoktu senden daha güzel güleni.Yaşamamış ve yaşanmamış olsam bile sen özeldin. AŞK özeldi...
'Yağmurda aşk başkadır' diyenlere gülüyordum ama bende yağmurda üşüyen ellerini severek başladım seni sevmeye...
Kasım'dı... İstiklal'e hiç okadar güzel yağmur yazmazdı...önce aldırmadı seninle güzelleşen herşeye...Sonra tüm parfümeri dükkanlarını aşındırıp kokunu ararken anladım seni deli gibi özlediğimi...Nekadar gerçeksen okadar yalandın ...ve ben her seferinde en baştan başladım. Yeniden bir sondayım ama bukez yeniden başlayacak gücüm yok. Ben senden vazgeçmek istiyorum! Herkez gibi biri olmanı yada hiç kimse olmanı istiyorum. Sesini duymak için telefonlara sarılmak vazgeçmek ,ismini duyduğumda içimin titreyip, gözlerimin dolmasından kurtulmak istiyorum. Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen ...zaten kolay ne vardıki benim için? SAnki seni öldürmemle sevmem arasında hiç bir fark yoktu. Ve ben hep sevgim yüzünden cezalıydım. Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek ,yeni çıkan filmlari birlikte izlemek , saatlerce sana sarılı kalmak ,sadece ama sadece bir kez olsun sana sarılıp uyumak,bir sabah gözlerimi açtığımda seni bulmak isterken ,sen sevgimle utanmamı sağladığın için galiba gerçekten 'BİRTANEYDİN!' İşte bu yüzden imkansızlığına hep inandım!Ben yalnız kalıp seni düşünmeyi deli gibi sever olduğumda , sen benim herşeyim olduğunda ben senin için hiç yoktum! Bu yüzden ağlamalarım , yalnızlıklarım, özlemlerim canını hiç acıtmadı.BENİM TARAFIMDAN SEVİLMEK BELKİDE HAYATINDA ÖNEMSİYECEĞİN EN SON ŞEYDİ.
Sen beni hiç sevmedin!
Ben seni seviyorum dediğimde Seni Seviyordum!
Ben seni özlüyorum dediğmde Seni Özlüyordum!
Ben senin için ölürüm dediğimde ben senin özleminden zaten ölüyordum.
Ve şimdi senin hayatından gidiyorum...
Nezaman Kasım'da bir yağmur yağsa,
ben İstiklal'de olacağım,
ne zaman bir parfümeriye girsem
hala kokunu arıyor olacağım.
Ben kaybettim...
Sen kazandın!
Artık sesimi duymayacaksın...
Sana sımsıkı sarılmak istiyordum, kokunu içime yıllarca yetecek kadar çekerek sana
sımsıkı sarılmak istiyordum... Gelmedin!
Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum ...
Ben artık gidiyorum...
Eğer hayatından çekildiğimi hissedersen, bana sana geri dönmemem ve seni yeniden deliler gibi sevmemem için şans dile...
ve lütfen Kasım'da yağmur yağdığında İstiklal'e gelme...

Firari Fırtına

Çalışmalarınız mükemmel . Çok derin konulara giriş yapıyorsunuz . Bu konuda çok teşekkürleri sunarım size . Devamını bekleriz ...

Sevg ...
teşekkürLer..