:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sessizlik ?imdi Sensiz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Seni sevmek susmak demekti biliyorsun. Benim gibi gevezenin tek sessizli?iydin belki de. Ve susmak! Hi?bir zaman senin yan?nda oldu?u kadar sevdirmeyecekti kendini, biliyordum. ??nk? benim suskunlu?umda seni doyas?ya dinlemek vard?. Her c?mlenin her kelimesinin her harfinin her sesi, y?re?imin en hassasl?klar?nda kal?c? izler b?rak?yordu, fak?ndayd?m! Ben sustuk?a ve sen konu?tuk?a daha ?ok sevecekti seni y?re?im, a?k k?klerini daha sa?lam salacakt? kurumu? topraklar?na.
Bazen sen de susard?n, suskunlu?umu dinlemek i?in. ??te o an y?re?im b?rak?rd? t?m ??rp?n??lar?n?. S?rf hissetmek i?in nefesini, kemdi nefesinden vazge?erdi bedenim. Ne bencildim de?il mi? Oysa biliyordum nefesinde nefesimi hissetmek istedi?ini.
As?rlarca s?rebilirdi bu sessizlik, hayalini kurarken ellerimizin kenetleni?ini. Hi?bir g?? inand?rmazd? beni yan?mda olmad???na o an! Sen benim yan?mdayd?n hatta hemen ba?ucumda.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Sessizlik… Seni bana o getirdi ve o ald? seni benden, ye?illenmi? y?re?imden. ?imdi hi? susmuyor y?re?im dilimdeki d???m? ??zmeye yemininden!
Bunu siz mi yazdınız yoksa alıntı mı ?
Gerçekten çok güzek, kim yazmış ise...
hemen hemen beni analtıyo...çok güzelmiş...
Ben yazdım arkadaşlar; çok sağolun beğenilerinizi paylaştığınız için.
Yetenekli birisisin söylemesi benden , değerlendirmesi senden...Smile
Teşekkür ederim; böyle düşünen birinin dahi olması mutluluk vericiSmile
Smile begendim ?ok g?zel okurken duyguland?m y?regine sagl?k senin ya??ndaki biri i?in ?ok duygulu s?zler Sad
Bilmiyorum ki aşk çabuk olgunlaştırıyor insanı
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
.

Hi?bir g?? inand?rmazd? beni yan?mda olmad???na o an! Sen benim yan?mdayd?n hatta hemen ba?ucumda.

ENFEST?.BU KISMI B?RAZ ZAYIF OLMU? G?B? GELD? BANA.PAYLA?IM ???N TE?EKK?RLER........
Sayfalar: 1 2