:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Süperman Türkiye'de olsa
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hüsnü : Superman abi
Superman : ne var ?
Hüsnü : bişi merak ediyorum abi
Superman : neyi merak ediyorsun bakıyım ?
Hüsnü : abi sen hiç uyumuyonmu yaa ? seni hiç uyurken görmedim de...
Superman : nerdeee oğlum.dünyayı kurtarmaktan vakit mi kalıyo uyumaya..tam dalıcam birinin başı belaya giriyo.söverek kalkıp gidiyorum kurtarmaya.
Hüsnü : senin işin de zor be abi işin zor be abi.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rıza : Superman abi bişi sorcam
Superman : sor bakalım
Rıza : ya abi senin elbisenin üzerinde bi "S" harfi var ya
Superman : ee ne olmuş
Rıza : Onun fontumu değişmiş?Eskiden Arialdı.Şimdi Times New Roman gibi göründü gözüme.
Superman : he ya.uçmadan önce aşırı alkol almışım.cami minaresine takıldı kıyafetim.yırtıldı.terziye verdim yenisini diksin diye.Fontu yanlış koymuş salak herif ...
Rıza : dünyalı işte abi naapcann...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hamza : Superman abi
Superman : ne var la
Hamza : Sen dünyaya girmek için pasaport falan şey yapıyonmu..
Superman : yok direk giriyom.
Hamza : abi kusura bakma seni ihbar etmek zorundayım o zaman.
Superman : niye lan
Hamza : yasak abi.Biz pasaportsuz dibimizdeki yunan adalarına geçemiyoz gemiyle.Sen o gezegen benim bu gezegen senin geziyon.
Superman : edersen et lan sende...

Ekrem : ya sayın superman abi
Superman : buyur
Ekrem : abi sizin gezegenin uydusu var mı ?
Superman : var tabi olum olmaz mı ?
Ekrem : adı ne abi?
Superman : Next & Nextstar
Ekrem : onu demiyom abi hani dünyanın uydusu "Ay" ya hani sizinki ne?
Superman : haa.daha alamadık.para biriktiriyoz.bu sene içinde alcaz inşallah
Çoşkun : superman
Superman : ne var?
Çoşkun : abi sen pelerinsiz de uçabiliyonmu?
Superman : herhalde olum.ben pelerini hava olsun diye takıyom.daha karizma oluyor.Bütün kızlar bana niye hasta sanıyon.
Çoşkun : sen yok musun sennnn
Superman : hopss ulan super kahraman la bu kadar laubali olunur mu hırbo ?
Çoşkun : pardon abi...

Mülayim : superman abi
Superman : he ?
Mulayim : abi senle bi tur atabilirmiyim?
Superman : ama 50 Ykr nu alırım.
Mülayim : tamam hadi uçalım abi o zaman.benim koltuk önlerde bayan yanı falan olsun
Superman : geyik yapma lan atla hadi...
yok canım o kadar da değil.. ama çok komik Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin