:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ne Kadar Seviyorum...!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
nekadarseviyorumqv1.jpg
çok güzel olmuş mesut ellerine, yüreğine sağlık Wink
Gizli gizli ağlıyorsun, neden neden diyorsun, Bu nasıl sevmek, ne kadar çok, seviyorsun, Birtürlü derdini diyemedin o yâre, eriyorsun.....

Teşekkürler...
Seviyorsan seviyorsundur. İnatsız, yalın ve hatta direnişsiz. Kendiliğinden doğan bir ışıltıyla.....
Seviyorsan Seviyorsundur. Mutluluğu uzaklığına rağmen İçini ısıtıyordur. Sen kendi içindeki onunla Mutlusundur. Payına bu düşmüştür, Razı geliyorsundur.
Çünkü sevilen, Senin sevginle sende hayat buluyordur.

Tekrar Teşekkürler YüReğine SağLık...
İsyan etmenin manası yoktur. Çünkü seven sensindir. Ve o sende senin ona hissetiklerin kadar değerlidir. Manası da yoktur aslında. Seviyorsan seviyorsundur. İster çukulata tadında, İster ömrün farketmez.
Sevgi sevgidir...

Ve sen sevebildiğin kadar yaşıyorsundur.

Dedim ya;
Seviyorsan seviyorsundur....

Sevgiler...kib
Görmek gerekir bazen huysuzun huysuzluğunu, gömmek gerekir bazen içine işlemiş, rengarenk mevsimlik çiçekleri... Açmak gerekir bazen, bir goncanın en goncasında, en hasında, en safında ve en asılında....

Teşekkürler Hasan
yuregıne saglık ya cok hoş
cadım_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuregıne saglık ya cok hoş

Teşekkürler canım... Hoş olan senin yüreğin.
MESUT SEN SAIRSINDE BIZIMI KANDIRION HARIKA DOSTUM ELLERINE VE YUREGINE SAGLIKK COOK TESEKKUR EDERIMM
buruş buruş olan yüzümün hesabını, artık versin günler BU SOZU TUTTUM BIRAKMAM Smile
Canın sağolsun, sana sözler feda Wink
Sayfalar: 1 2 3 4