:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: benim bi fikrim geldi :):)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
selam ya benim bi isteğim olcak onu bi düşünürseniz ve yaparsanız sevinirim SmileSmile
ya benim hayvanların ilginç özelliklerine falan ilgim var ve duygusuzdada böle bi bölüm nasıl olur diye bi sorim dedim mesela hayvanlar alemi adı altında hayvanlarla ilgili herşeyi paylaşabiliriz soyu tükenen ilginç özellikleri olan hayvanlarla ilgili bilgi paylaşabiliriz böle bi bölüm yapılabilirmi??????????????? şimdiden ilginiz için teşekkürlerrrrrrrrrrr SmileSmileSmile
bencede çok güzel olurBig GrinBig Grin
kel aynaklar şanlıurfanın bilecik ilçesinde yaşayan kuşgillerdendir soyu tükenmek üzere Big Grin

bunlar karantina altına alınmıştır Big Grin

Diğer merak ettiğiniz varya Ben size yardım edim Big Grin

aiptir sölemesi benim genel kültürüm iyidir. Big Grin

yürüyen ansilkopedi diye bilirsinz Big Grin

evt öneri istek güzel Hadi hayırlı olsun Big Grin
ama şu bir gerçek tek ilgilenen sensin bu yüzden Açılan bölümde En çok senin konuların ve yorumların olması lazım Big Grin
bende sölim angut dediniz kişiye bir kereda angutmu diye düşünün çünkü angut kuşları sevdigi kişi öldügü zaman onun son nefesini verene kadar başında bekler ve yanına biri gelsede onun başından gitmezzBig Grin
ya arkadaşlar buraya değil SmileSmile yani güzel bi bölüm olursa oraya yazarız diyorummmmmm SmileSmile ama ilgilenen yokkkkkkkkkkk SadSad
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kel aynaklar şanlıurfanın bilecik ilçesinde yaşayan kuşgillerdendir soyu tükenmek üzere Big Grin

bunlar karantina altına alınmıştır Big Grin

Diğer merak ettiğiniz varya Ben size yardım edim Big Grin

aiptir sölemesi benim genel kültürüm iyidir. Big Grin

yürüyen ansilkopedi diye bilirsinz Big Grin

evt öneri istek güzel Hadi hayırlı olsun Big Grin
ama şu bir gerçek tek ilgilenen sensin bu yüzden Açılan bölümde En çok senin konuların ve yorumların olması lazım Big Grin

elimden geldiğince konu açarım yorum yaparımmm yeterki olsunn SmileSmile ama eminim benden fazla ilgilenenler bile olcak SmileSmile
evet haklısın yelizzz böle bir bölümmm güsel olacaktırrr
bencede....
teşekkürlerrrrrrrr SmileSmile