:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı??
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı??

beNce kadıNLarrrrConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

Edit: eRCi Konuya anket eklenmiştir...
aynen katılıyorum kadınlar daha kıskanç oluyo ben şahsen öyleyim yane çok kıskancım Tongue
hımmmmmmmmmmm evtt ama erkeklerdee kıskandırmasın yanee dimi??Big GrinBig Grin
Dabiki Kizlar Daha Kiskanc Oluyo...Smile) Cekemezlik Var..Smile)
bencede kızlar daha kıskanç Smile
sevdiği insanı başkalarıyla paylaşmak istemiyolarSmile
bencede kadınlar daha kıskanç çünkü kadınlar daha şüpheci mesela ben Tongue
erkeklerde kıskanç mesela bir erkek arkadaşıyla konuştuğunda veya kıyafetine göre de erkekler kıskanç oluyo.... benim düşüncem bölye
eet erkekLerde kıskanncc ama kızLar daha coqq örNeiN;beN...suaN cıqqqtıqım kızLa küsüm:S

buda kıskanclıqtaN yansıoooo..S:Smile
erkiiiiii............
KoRSaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:erkeklerde kıskanç mesela bir erkek arkadaşıyla konuştuğunda veya kıyafetine göre de erkekler kıskanç oluyo.... benim düşüncem bölye
arkadaşa katılıorum ama kızlar mesela sefgilisinin istedii gibi erklerle konujmasa mini eteqler açıq şeler giymese erkler kıskanmıo ama kadınlar herrr allahın günü kavga çıkartıcaq bişi buluolar yok eski sefgiliydi yok kıs arktı .......... falan filan (ben kendimden biliorum uur neler çekio elimden nahahah ) Big GrinBig GrinBig Grin :yikildim: e yane sonuç olaraq 2 side kıskanç sanırım :S ama kıskanılmak her zaman harika bi duygudur Big GrinBig GrinBig Grin aşırı boyutlarda olmasa tabe Wink
Sayfalar: 1 2 3