:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: üzgünüm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Üzgünüm
___Sevgimi hissettiremedim.Kalbine koyduğun yerde kalamadım.Geceni gündüze döndüremedim.Ama beni terkedip gittiğin için üzgün değilim.Sevdiğin kadar sevgimi hissettiremedim.Kırıp,kalbini dağladığım için binlerce özür diledim.Ama özür dilicek yücüm kalmadı artık.Ama ben olsam kırılmaz,kalbimi dağlamazdım.Derdim bu manasız,anlamsız kırışların altında bir sebep olmalıydı derdim.Belki hissetmiyorsun nasıl acı çektiğimi acı çektikce nasıl yırtıcı kuş'a döndüğümü...

___Belki bunda senin şuçun yoktu.Kendimi kafeste gördükçe çırpınırak sevdiğimi haykırmak istedikçe söyleyememin acısınla senin kalbini kırıyordum.Kıskanıyordum seni nekadar güzel hürce duygularını dile döküyor.Şiirlerinde hece hece yazıyordun.Kıskanıyordum işte seni beni sevmeni gözlerini kaçırmadan beni seyretmeni için için kıskanıyordum.Sevmek çok güzel bir duygu birde bunu özgürce tatmak bir bambaşka olsa gerekti.Senin sözlerinde sevgi yüklüydü.Yağan ılık yağmur gibiydi.Allah'tan başka birşey istemezdim.Senin sevgini doyasıya yaşamaktan başka.Sevgiler vardır özgürce,sevgiler vardır ayaklarında pranga,ellerinde kelepçe,kalbinde ise sürgün sevda.Ama bizi kavuşturacak ezan ayrı diyarlarda açılacak iki kuyu,kuyunun üstünü örtecek avuç ,avuç karatopraklar.Gece olacak yıldızlar ağlacak.Melekler taşıcak sevgimizi.Sevgiden vazgeçermi bu gönlüm.Sanma ki seni unutur bu sevdiğin.Kavuşacağımıza sadece bir yol vardı.Oda mahşerin yoluydu.
Mahşere bıraktım artık bu sevgimizi....BENİ AFFET DİYEMİYORUM ÖZÜR BİLE DİLEMEDEN GİDİYORUM...seni mahşerde bekliyorum sevdiceğim... icon_sad.gif
SELİN DENİZ:kk: :!
çok romantik ve duygasal bir kişisin.bu zamnda ender rastlanan bir durum gercekten.senı tebrik ediyorum.herşeye ramen ınsan olmanın güzelliginden bir şey kaybetmedigin icin
Vazgeçmez gönül....
Yüreğin he mutlu ve umutlu yaşaması dileğimle
Teşekürler herzaman ki gibi güzel duygu yüklü bir yazı...
umuyorumki mahşerde değilll,bu dünyada istediğin insanla kavuşursun.....umutları kaybetmemek lazımm....
estapitipiti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:umuyorumki mahşerde değilll,bu dünyada istediğin insanla kavuşursun.....umutları kaybetmemek lazımm....

.......................................................................................................
Sevmek daima beraber olmak deildir... Her seven kavuşacak diye bi kural yok malesef(keşke olsa) ama Sevmek çoğu zamnda sevdiğin insanın mutluluğu için ayrı kalabilmeyi göze almaktır. İnsan severken bencilleşir... o benim! der benim olmalı, yanımda olmalı ama hayat bencillleri sevmiyor anlaşılan sürekli ayırır sevgilileri... Ayrılığında canı sıkılmazmı sevenlerin arasına girmekten :? (bilinmez)yani uzun lafın kısası Sevmek bazen arkana bile bakmadan çekip gitmektir.... umarım ayrılığın da yolu sewenleri ayırmaktan ayrılır
Eline emeğine,sağlık
sağol arkadaşımSmile
çok güzeldi
teşekkürler