:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: köpek balığına tecavüz eden adamın balıktan çocuğu oldu...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Hindistanda, k?pek bal???na tecav?z eden adam?n ?ocu?u oldu. ?Ocu?un velayetini adam?n ?st?ne almas?n? isteyen k?pek bal???, adam yavrusuna sahip ??kmay?nca ?ld?r?p k?y?ya att?. K?pekbal???n?n "orhan gencebay'?n bats?n bu d?nya ?ark?s?n? s?ylerek k?y?dan uzakla?t???n? g?ren y?re halk?, bal??? ta?a tuttu.

Hani ne oldu?u belirsiz bir g?r?nt? yakaland???nda, hemen asparagas haber yaparlar ya, bende bu egomu tatmin edeyim dedim.

?aka Maka bu ne ya....

mermaid01ly1.jpg

mermaid02qd5.jpg

mermaid08fq2.jpg
Güzel mumyalamışlar valla Big Grin Helal olsunSmile)))
haketten yaaaa..ne bu böyle..???? Big Grin
Big Grin Big Grin laaa bu ne b?leeSmile
ne kadar sacma ya bu sefer inanmadım o köpek balığı konusmayı biliyo muymuş sarkı falan söledigine göre resimlede montajdır
hikayeye hayran kaldım yaff...Big Grin
yaa gerçekten mii ya geçenlerdede benim arkadaş sen tut bi köpeğe tecavüz et kız hamile kaldı 2 tane yarı köpek yarı insan bi yavruları oldu geçinip gidiyolar
Hannnnneeeeee Bune Beah Aynı Bana Çekmiş İt Big Grin
hikaye çoq hoşşş Big Grin ama resim bence photoshopla yapılmış.....
:eek: BU GER?EKM? YOKSA ARKADA?IN DED?G? G?B? MUMYAMIIIIIIIIIIIIIIIII?????? AMA NERDEN BULDULSAN ?OK G?ZEL ?NSANI ?RPET?YOOOO:eek:
Sayfalar: 1 2 3