:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: SeLamLar...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba ya Bnm Bi Sorunum Var...Elinizden Geldii kadar Yardmcı olurmusunuz.
Benim Yakın Arkımın Çıktıgının Arkına teklif Etmiştim Sonra istemedim Daha Bişe Olmadan Aramızda Bu aralar Ben, yakın Arkım, arkımın Çıktıı, eski Teklif ettiim kız ve arkımın Çıktıının başka bi Kız ARkı Beraber Takılıoruz 3 Kız aynı Sınıfdan Çok İyi Arklar ve Ben Aşık Oldum Teklif Ettiim kızın Arkına Sad Ya Napcam Bilmiorum Ya Bırakıcam Hiç BaşLamadan Yada ... Bunlar Çok ii Ark Yaa OFff
ayhh choq karı$ıq...arkımın arkı fLn...Tongue
valla kardes yardımcı olmak isterdik ama bir türlü anlayamadık. biraz daha anlasılır sekilde yassaydın yardımcı olurdukSad bunu ancak FBI cözer bizi asar
Ya aslında Filmlere KonU olcak Tipten Bişey Bu Ama Şimdi Kızın Yanından Geldim Çoq Samimi Olduk (= açıLmaya Çalışıcam bakaLım ... (=

Merwe Ben War ya Ben .....
Sana aşıK oLduM Sad :'( Sad
hadi hayırlısı olsun gelismelerden haber ver bize Smile
bence gayet anlaşılır şahsen benim durumumda çok karışık olduğundan, anlayabiliyorum Big Grin
bence sen bu kıza artık ilgi duymdığını çok geçmeden göster.(nasıl yapılacağını bilmiyorum valla Big Grin )
aradan biraz zaman geçmesini bekle. bu arada da , asıl hoşlandığın kızın ilgili olduğu konularda bilgini artır ve şansını dene derim Big Grin
bol şaans Smile
bence açılır dikkat et çünkü kızlar bu tür konularda hassastırlar yanı birisinn kalbini kırmadan bu işi hallet derim ben....
Tmmdr =) Tşkler Yardımlarınız için Açılamıcam ama Galiba Big Grin
Geç Karsısına Tut Yakasından Seviyom Lan Seni de Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
AHh Ahhh Ben Harbi A$ıq Olmusum yaa :'(
Sayfalar: 1 2