:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: gerçek bir hikayedir:((
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Gerçek bir olaydır Lütfen okuyun

İsmi Emrah olan bir genç biz kızı sevmekteydi. Kızla bir birlerini seviyorlardı
Emrah her şeyi ayarlamış bayramdan sonra düğünü düşüyorlardı
Ev bulup eşyalarının çoğunu almıştı.Her şeyi kız için yapmıştı. Kızda onu çok sevdiğini söylüyordu. Bazen telefonla konuşmalarına bile şahit olurdu arkadaşları. Emrah kız için ailesi ile kavgalıydı hayatını kıza göre yönlendiriyordu. Sanki karı kocaydılar. Kızında Emrahında aileleri hepsi herkes biliyorsun bilmeyen yoktu. Kızında isteyeni çoktu arabalı zengin biriyle evlenmeyi kabul etti. Emrah bunu duyunca deliye döndü ve kızın evine gitti.
Kıza AŞKIMIZA NE OLDU diye sormuş
Kızda BİR HEVESTİ demiş
Bunu duyan Emrah dayanamamış ve evi yakmış sonra kendisine tek kursun sıkmış oracıkta hayatını kaybetmiş

Emrahın öldüğünü duyan aile kızını dışarı çıkarmıyor

Emrah ölmeden önce öteki arkadaşları görmüş ve SAKIN KIZLARA İNANMAYIN demiş Arkadaşları gülmeye başlamışlar olayı bilmedikleri için Emrahla dalga geçmişler

Kızı isteyen arabalı paralı genç duymuş ve KIZIN EMRAHLA EVLENECEÄžİNİ BİLMİYORDUM& demiş Kızı reddetmiş istemiyor artık

Evi itfaya söndürmüşşş Emrahın kanı yerde ortalık kıyamet gününe dönmüştü

18.11.2006 nur içinde yat Emrah
Sad cok kötü allah kimseye böle seyler yasatmasın ask adına Sad saol paylasıtıgın için canım
rica ederim ewet çok kotu arkadasım sait oldu bu olaya
Geneleme yaparsak erkekler mala düşkün değildir.
Mesala kendimden örnek vereyim o kadar zengin olma çabasında değilim.
Ve evleneceğim kızın maddi durumuda beni ilgilendirmez Çünkü ALLAH malı verdiği gibi almasınıda bilir...

İlk önce AŞK ve sonrası sağlık... Gelmesi gerekir...
Tabi bu kızın ne kadar Düştüğünü ki eğer gerçekse ALLAH ona akıl versin...

Heves diye bir şey yok.. Resmen alat etmişsin Ve alay edilmiş..
Ben olsam kendi hayatıma kıymazdım...

Ama tabi Umut denilen o parıltılı ve Hayata anlam katan elinden gittiyse çıkmazlara girmek kaçınılmaz...
valla yorumun güzel ama elden bişe gelmez
Yaa Var Böyle Geçen Haberde Ve Bugün Gazetede Okudum Sınıfta Kendini kafasından Vurmus Kalbide Bi Kıza Bagıslanmıs .. Yaşanan Şeyler ...

Emeğine Sağlık ..
off çok kotu ya rica ederim
allah rahmet eylseın herzaman demsıımdır kıs =problem ama hepsı diil bazıları için gecerli
haklısınn......
çok kötü ya... allah rahmet eylesin..
emrah öbür tarafta kızın yakasını bırakmıycaktır. kızın karşısına çıkcaktır.. kesin..
=((
Sayfalar: 1 2