:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: HayLaz GüLüşüN
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
neubitmap11ta4.pngHaylaz gülüşünü sakladım yalnızca senden hatıra.
Hani o dünyayı umursamaz, yaşamın tüm yükünü bir çırpıda omzundan atıveren çocuk kahkahan vardı ya. Sadece onu saklayıp, atfettim adına.
Sakın büyümesin gülüşünün haylazlığı çocuk. Ben o mahçup tebessümüne vurgundum unutma. Sanki bütün kirlenen güzelliklere inat, tertemiz kalmıştı çocuk saflığında. Öylesine dokunulmaz duruyordu ki kıyamadım dokunmaya. İzin verme çocuk pasaklı aşkların dokunup gülüşünü yaralamasına...
Konuşunca bozulur bu büyü diye korktum hep çocuk. Dile gelince uçup gider sihrimiz diye sustum en kalabalık sohbetlerde. Adın geçince titreyen yüreğime aldırmayıp kaçırdım bakışlarımı aldırmayan bir gülümsemeyle. Dillenmemeli, söylenmemeli, kirlenmemeliydi haylaz gülüşler, değer bilmeyen dillerin kelimeleriyle. Suskunluğum o yüzdendi çocuk, uzaklığım o yüzden. Düşlemeye korktuğum haylaz gülüşüne bakmaya kıyamadım çocuk. Daha sahip olmadan, kaybetmenin ürkütücü kabusundan korktum.
Adın yok artık senin çocuk. Haylaz gülüşüne sakladığım anlam var aklımda. Belki büyüdün sen, belki kirlendin hayatın utanmaz yanıyla. Ama bende yalnızca gülüşünle kalacaksın, yalnızca haylazlığınla...Adın yok sevgili çocuk, atfettiğim haylaz gülüşünden başka bir şey kalmadı senden bana...

haylaz gülüşünden başka bir şey kalmadı senden bana...

çok güzel canım tşklr....
ben tşk ederim kevsercim okudugun içinSmile
gerçekten güsel olmuşşş arkdaşım tşklerrr
Supersin Çilekçim
Eşsiz yüreğine mutluluk ve aşk dolu günler dileğimle...Smile
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gerçekten güsel olmuşşş arkdaşım tşklerrr

ben tşk ederim sefa.....
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Supersin Çilekçim
Eşsiz yüreğine mutluluk ve aşk dolu günler dileğimle...Smile

sagol güzel yürekli arkadaşım güzel dileklerin için...
o güzel yüreginin hep mutlu olması dilegimleSmile
TABI SEN DAHA DAGÖZELSIN NEYSE ALLAH SAHIBINE BAGISLASIN TESEKKÜR BU GÜZEL SIIR ICIN BÜTÜN GÜLÜCÜK LER SENIN ICIN:Confusedmiley17:
Siriiiiiiiin Kiz:
gercekten cok güzeL sagoL ciLek=)
Sayfalar: 1 2