:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Telesekreterindeki mesaj..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
x1padjo0uco2h3flgajbyqoyg2.jpg

Bugün yine hatıralar arasından çıkardığım seninle biraz daha benimsiyorum iliklerime kadar işleyen soğuk bir okadar ulaşılmaz vuslatları.Hatırlamak için desem hatırana anlamını yitirir tüm özlem cümlelerim.Dudaklarımda peltekleşen sevda sözleri yer tutmaz oldu o gün bu gündür... Her gece birdaha açmamacasına kapattığım gözlerim,rüyalarıma sızan aşka yaslanmış yanımla yeniden uyandı dönmeyişinin uğultusu şerefine kadeh kaldıran o naif miş'li zamanlardan kalma yanımla.. Ben mavi düşlerde pembe şekerler yerken,sen en sıkıcı şarkıda her sevmediğin yanımla yeter artık diyerek patlamaya hazır ellerini yavaşça çektin şimdilerde sana hasret tenimden... Bir anneye yavrusunun dünyaya merhaba deme çabaları içinde bıraktığı izler gibiydi hepsi.. Ben bir anne gibi şevkatli,her şeye rağmen sevgili...

Çok severdim ben yıldızları,sen hiç bilmedin.Seni beklediğim her gece en parlak olanlarına fısıldardım büyüttüğüm sevda çığlıklarını.Bir hayalde tutabileceğim yıldız gibiydin sen ve gerçekte benden kilometrelerce uzakta olan.Oysa bugün hayallerime bile uğramaz oldun... Korktuğum ne varsa o bir türlü göremediğim yanına gizlenmişti.Telesekreterine utanıp bırakamadığım mesajlar gibiydi yıldızlar.Dinlemedin sen hiç ben hep sessizliğe çekildim.Ama bilseydin o sessizliğimde her bip sesinden sonra kaç yıldız eskittim...

Sonra devir değişti ben hep aynı yerimde sektim.Sen kimbilir beni hangi terihe hapsettin bir türlü gününü seçemedim.Gözyaşlarımla parmak basardım ben sevdiğime şimdi imza çıktı ben sevdaya cahil kaldım.Ah ne olurdu beni geçmişte bırakmayıp zamanın koynuna atsaydın.Atsaydında ben utanmadan seni aldatsaydım... Daha kısacık saçlarımı ayrılık rüzgarları okşayıp geçti.Ben parklarda oynamak isterken deli gibi bacaklarımda tüyler bitti.Kısa sık kirpiklerinin altında saklıydı boğulduğum deniz.Sen her açıp kapatışında maviliğim semaya gitti.Bu bir öykü dedi bilen ama her seferinde roller değişti...

Ben unutmadım hiçbir zaman üç söz üç kurşun... Noktalar şehrindeyim ben sen virgüllerde.Hatıralarıma emzik verdim sussun,sussunda daha fazla yüzüme vurmasın diye.Yıldızlara taktığım gülüşlerini her senin daha duyamadığın bizim şarkımızı dinlerken öyle uzaktan gülümseyerek izledim.Ve artık her bip sesinden sonra nefesimi telefonun duyabileceğin tarafından içine binlerce kez " keşke " ekleyerek gönderdim... Unuttuğun devirde tüm gözümün önündeki hayalinden cesaret alarak bulutlara içimden şarkılar söyledim,söylüyorum.Senin haziranda bitirdiğini ben şubat soğuğuyla diriltiyorum.. Saçımı okşayan sert rüzgarlara inat gözbebeklerimde bıraktığın acı tebessümünü bile seviyorum.Bir gün geri gelecekmisin ? sözündeki tüm onuru kırılmış harflerimi tekrar onurumu kırarak söylüyorum.. Eğer döndüğünde yerinde bulamassan beni bıraktığın şehirlerin karanlık semalarınada ara.Yıldızlardan duy seni nasıl sevdiğimi.Eğer haberin olmassa tüm bunlardan ben depremde yerlebir olmuş çocuk parklarının birinin enkazının üstünde zamanın kolumdan tutup beni geri almasını bekliyor olacağım.Ajandama yazdım dinlemediğin tüm ezik kelimelerimi...

Telesekreterinde yarım saatlik sessizlikten sonra bıraktığım mesajı dinle...sorry10.gif

AYLİN
yüreğine sağlık canım benim tşklr.......
Bende sana minik bir mesaj bırakabilirmiyım...Smile

Yüreğin hep mutlu umutlu huzurlu ve harflerle dolu kalması dileğimle...Smile
Yüreğindeki harfleri sen sıralarsın kelimelere çevirirsin ve bizlere boyle güzel makaleler sunarsın...Smile

Çokkkk Teşekür ediyorum
İyi ki varsın ve var olmaya devam et
Özletme fazla...Smile
çok güzel meğine sağlık paylaşım için sağol
Süper de bunu sen nasıl yazdın yahu Smile harika olmuş, helal olmalı sana ve helal olsun... Teşekkürler canım Smile
yüreğine emeğin sağlık
Çok güzEL bir paylaşım sağolasın....
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Süper de bunu sen nasıl yazdın yahu Smile harika olmuş, helal olmalı sana ve helal olsun... Teşekkürler canım Smile

kLafyeyLen yasdım abi :yikildim: sev.gif

ben t$k edeRim bu güzeL yoRumun için...
çokk güzel emeğine ve yüreğine sağlık teşekkürler SmileSmile
Kevser,MeLek,Paptya pRenSeS,

hepinize ayRı ayRı teşekküR ediyoRum yoRumLaRınız ve iyi diLekLeRiniz için...
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çokk güzel emeğine ve yüreğine sağlık teşekkürler SmileSmile

Sende saoL...
Sayfalar: 1 2