:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Lucescu: “Fenerbahçe hiçbir maçını sahada kazanmadı!”
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Cihan Oskay’ın açıklamalarıyla ilgili olarak dönemin Galatasaray Teknik Direktörü Mircea Lucescu ilginç açıklamalarda bulundu. Türkiye’deyken bu tür olaylara işaret eden hatta TBMM’yi göreve çağıran Lucescu, “Ben bunları söylediğimde deli dediler. Yalancılıkla suçladılar. Böyle bir adamın ortaya çıkmasını bekliyordum. Haklılığım ortada.” dedi. İtalya’da Juventus’un küme düşürülmesiyle sonuçlanan soruşturmaya benzer bir soruşturmanın Türkiye’de de açılması gerektiğini savunan Rumen teknik adam, “Fenerbahçe hiçbir maçını sahada kazanmadı. Galatasaray’da ve Beşiktaş’ta çalışırken bunları gördüm” ifadesini kullandı.
lucescu.jpg
Mircea Lucescu, yakın dönemde büyük takımlardan teklif aldığını belirterek, “Ama döndüğümde de geçmişte yaşadığım şeyleri yaşayacaktım. Bu yüzden Türkiye’den aldığım teklifleri reddettim. Ukrayna’da kalıp Dinamo Kiev ile savaşmayı tercih ederim.” şeklinde konuştu. Haklı çıkmaktan mutlu olduğunu belirten Lucescu, “Şu anda tüm Türkiye benim söylediğim şeylerin, iddiaların haklı olduğunu gördü. Bu olay beni şampiyon olmuş kadar beni sevindirdi.” yorumunda bulundu.