:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevmek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sevmek her halini sevmekmiş...Sevmek sahip olduğu her anını, aldığı tüm kararları, yaptığı tüm tavırları, yaşadığı her mekanı, baktığı her gözü, sevdiği herşeyi sevmekmiş meğer... Şartsız sevmekmiş... Olduğu gibi... Kaybedilmemiş özüne saygısıyla... Kaybetse bile zaman zaman kendini boşlukta... Her zaman sevmekmiş... Dün, bugün, yarın... Her anında... Sevmek zamana yayılmakmış bir kere sevdim dedikten sonra... Her ne olursa olsun dünde ve olacaksa gelecekte sevmekmiş kalbine en ufak bir şüphe düşürmeden bütün ömrünce...
Şimdi... Ben artık giderken yine bir sıcaklık hissedeceksin dudaklarında... seni çok seviyorum...
evet
Her ne olursa olsun dünde ve olacaksa gelecekte sevmekmiş kalbine en ufak bir şüphe düşürmeden bütün ömrünce...

Teşekkürler erCi...
tşklr arkadaşım yüreğine sağlık.......
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet
Her ne olursa olsun dünde ve olacaksa gelecekte sevmekmiş kalbine en ufak bir şüphe düşürmeden bütün ömrünce...

Teşekkürler erCi...

ben teşekkür ederim sağol....
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşklr arkadaşım yüreğine sağlık.......

teşekkürler kevser sağol arkadaşım...

blue_belial

cok guzel bı seslenıs
yuregıne saglık tskler pylsm ıcın
teşekkürler faruk eksik olma arkadaşım....
Teşekkür Ederim Sağol GüzeLdi...
BaL10CuK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür Ederim Sağol GüzeLdi...

teşekkürler....
offffffffff offffffff böle bi aşık nerde SmileSmileSmileSmileSmile...yüreğine saglık erci abiiiiSmileSmileSmileSmileSmile....saygılarSmile gülünede selamlarSmileSmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2