:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sevgisini hayk?ramayan erkeklere ?are;)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
"Seni seviyorum" demenin fakl? yollar?

Seviyorsun ama bunu s?ylemekten ?lesiye korkuyorsun. ??te klasik bir erkek modeli daha. Demek ki sen de "seni seviyorum" gibi basit iki kelimeyi ba?lanma, belki evlenme ve hatta ?ocuk sahibi olmayla e? de?er tutuyorsun. Bunun i?in de ne zaman ki bunu s?ylemek istesen dilin tutuluyor. ?stelik kalp at??lar?n da h?zlan?yor. Ama bunun nedeni ne yaz?k ki a?k de?il sadece korku ?yle de?il mi? ?nlenemez bir korku… E?er ger?ekten sevdi?in birine bu iki kelimeyi s?ylemeye cesaretin yoksa bile ?yle kolayca kenara ?ekilmek yok. ??nk? ona sevdi?ini s?ylemenin ba?ka yollar? da var. Bari bunlar? yapmaktan ?ekinme;

editor2_pic1.jpg?i?eklerle s?yle: Ben hi? romantik de?ilim diyen bir kad?n bile bir buket k?r ?i?e?i ya da tek bir g?l kar??s?nda bile erir. Kad?n olmak budur ??nk?. Sevildi?ini bilmesi i?in dil d?kmene hi? gerek. Tek bir hareketin dahi yeter de artar bile bunu hissetmesine. Zaten bakarsan kad?n dergilerine ya da televizyondaki herhangi bir kad?n program?na hepsi ?i?e?i a?k?n sembol? olarak ifade ederler. Elinde b?yle bir ipucu hatta koz varken kullanmamak i?in hi?bir mazeretin olamaz de?il mi? ?stelik unutma ki ?i?ek t?m kap?lar? a?ar!

editor2_pic2.jpg Yemekle s?yle: Asl?nda sevgilini bir restorana g?t?rmen de ho? bir davran?? ama as?l g?zel olan ona kendi ellerinle yemek haz?rlamand?r. Bu a??k?a onu sevdi?ini ortaya koyar. B?ylece kendini ?zel hissedecek ve onun i?in bu kadar zaman harcamana bay?lacakt?r. Bu arada yapaca??m yemek k?t? olur ya da ?atal? yanl?? yere koyarsam diye de korkma ??nk? o, esas olarak onu d???nmenden etkilenecektir.

editor2_pic3.jpg Neden korktu?unu s?yle: Asl?nda sen t?m sayd?klar?m?z? da yap ama yine de sevgilin seni seviyorum demedi?ini fark edecektir. ??nk? kad?nlar?n g?z?nden hi?bir ?ey ka?maz. ?stelik hemen olmasa da ilerleyen zamanlarda bu konunun a??lmas?n? engelleyemez ve bundan ka?amazs?n da. Aksini yapmaya ?al???rsan da ger?ekten onu sevdi?ini d???necektir. Neden bunu s?ylemekten b?ylesine korktu?unu anlat ve m?mk?nse akla yatk?n ve makul nedenlerle a??kla. Seni anlamas?n? sa?lamaya ?al??. ?stelik bu bile senin a??ndan iyi ??nk? konu?mak ve payla?mak da a?k?n g?stergesidir.

editor2_pic4.jpg Hizmetinle s?yle: Tabii ki sevgilin eve taksi tutarak ya da dolmu?a binerek d?nebilir. Ama s?k???k trafi?i g?ze alarak onu eve b?rakman erkekli?in ?an?ndand?r. Zaten yapaca??n ba?ka hi?bir ?ey kap?dan kap?ya servis kadar ince bir bi?imde seni seviyorum anlam?na gelmez.

Ailesiyle kayna?arak s?yle: Ailesinden ya da arkada?lar?ndan ?ok fazla ho?lanmayabilirsin. Ancak onlarla arada bir yemek yersen ve kayna?mak i?in ?aba sarf edersen sevgilin de bilecektir ki onu seviyorsun. ??nk? onun sevdi?i insanlarla vakit ge?iriyorsun…
güsel taktikler bnce korknlar o güsel 2kelime sakız gibi kullandıkları için kıslrda her sölyene inanmıo o yüsden söliceine bunları ypsın daa ii bnce Wink