:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: iki kelime
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
O İkİ kEliMeYi sÖleMeNiN bU kADaR zOr OLdUğUNu amA YınE Ben SOLemıCEmmm SolEYenlER vE SoNUCUNda OLaNLarI BILEnlER yASayANlar mesAj GonDErsINLer koLaY gelSIN hERKesE!:hihi :x
slm bu kelıme seven ıcın cokta zor değil yeterki sevmesini bil dünya savas kadar sevgi üzerinede kurulmustur ve kelıme şudur seeni seeviyorum içimden geldi
Teşekkür Ederim Yorumun Için Musti Ama Biz Insan Oğlu Her Seyde Olduğu Gibi Utangacliktada Ustayiz Uitaniyoruz Duygularimizi Ifade Etmeye Iyi Eglenceler Byyyy Seni Seviyorumömm Icimden Geldiii Sad)
gulum offf seni seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

bence sevene zor degil icimden geliyo her yerde haykirmak cunku cok seviyorummmmmmmm
sew kardwesım beeeeeSmile
önemli olan o iki kelimeyi sölemek değil ki sevmek yanındayken bile sevdiğini özlemektir. onu sahıplenme duygusudur. sevgi onu sahıplenme paylaşamama duygusudur. Ona karşı yuregınde beslediğin tomurcugun çiçek açmış halidir. Yüreğindeki o geveze kuşun hiç susmadan seni seviyorum die bagırmasıdır. sevgi seni seviyorum demek değildir. onun için bişeyler yapmaktır. biz zor olanı yapıyoruz seni seviyorum demesek bile sevgimizi gösteriyoruz

ama istiyorsan

SENİ SEVİYORUM :k:
Sewgiyi Tabikide O Ikii Kelimeyle Anlatmak Deil Benim Anlatmak Istedim Ama Insanlarin Anlami Içib O Kelime Sart Ben Sevgimi Gözlerimle De Ifade Edebiliurim Ama Beni Seven Benimde Sevdim Yok Ebn Sadece Insanlarda Geneel Olarak Gordum Biseyi Yazdim Oraya Ama önemli Deil Yorumun Icin TesekurlerrSmile
güzelllll teşekkürler Smile
Tesekkurler Yelizzz