:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Zehirli Zamanlar ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4

Firari Fırtına

Zehirli zamanlarda tanımışdım onu ,

Sanki bir hayal gibi şimdi , belkide hiç yokduda ben kendi kendime öyle kurdum hayalimi . Öyledir diyede yüreğimi susturdum , yazma dedim çizme dedim . O dinlemedi yazdı döktü içindekilerini ama sınırı aşamazdı buna müsade edemezdim . Neden mi , nedeneri o kadar çok ki o beklentiler ve yaşanan o güzel günler hatrına , daha güzeli varmıdır hayatın diye döne durmadıkmı . Zor bee , gerçekden zehirli bir zamanda bu durum çok zor .

Yaşanırmışlığını kabul edercesine yaşadığım o 20 dakikalık durum bile , beni kendimden almışdı . Öyle bir yüreği vardı ki , bunu gözlerinde ve o derinliğinde hissedebiliyordum , inanın kendimi kandırmadım sadece hissettim en helalinden . Onun hayellerini süsleyen bir hayat vardı gözünde , çok güzeld bir hayat . Kavuşurcasına bir çoçuk gibi seviniyordu sanki , anlayan birimi çıkmışdı karşısına , bir dost , bir abi belkide bir amca .Kimbilir belkide bir ömür paylaşım .

Kendimi kaybettiğim anda bulmuşdum o yüreği , içimden geçen şuydu , gerçekden bu yürek varmı yoksa sadece rol den ibaretmi , değilmiş be gerçekden varmış . İnanamıyorum elbette bende sevinçliyim . Bende mutluyum .O sonrasını bilmiyor elbette , bilmesinide istemiyorum zaten . Üzüntüler elbetteki hayatında olacak ama en azından ben bir üzüntü kaynağı olamam ona , o yüreğindeki heyecanı kaybetmemeli ben gibi .Ben ise değerlerimi onunla fazla paylaşmamalıydım , ve öyle oldu zaten . Giden gitti gibi şimdilerde .Ya giden bilmiyor yada kalan ama bir gün bu gitmelerin ardından kalanı gören bir giden , asla olmayacakdır , bunuda ben biliyorum . Haa pişmanmıyım asla , onu tanımak , öyle bir yüreğin varlığını hissetmek bile yeter bana . Yetti bile....

Her defasında burda yüreğimi belkide o yürek için hep dökeceğim , belki okur belki okumaz . En azından kendi yürek borcumu sonuna kadar bu vefaya hasret bırakacağım . O herşeyin en güzelini ve herşeyin en üsttünü hakeden biri . Hakkını alacak biliyorum ve mutlu olacak , tek isteğim ise fırtına unutulmasın elbette , unutmadığı gibi ....

Bir zehirli zaman geldi , bir zehirli zaman geçti . Ne anladım biliyormusunuz ?

Bu zehirli zamanlarda , bu dar kapıda yalnız yaşanılmıyor ve yalnız geçilmiyor . Her günün ardından gelen o sabah , o güneşin ilk ışıkları , artık sizi bile istemiyorum hayatımda . Geceler olmasın diyorum ama sabahlarda olmasın artık . Yoruldum , yordunuz beni ve yüreğimi .....

Yazan : Firari Fırtına
offf bu ne ya çok güzel her kim için yazılmışsa süper olmuş yüreğine sağlık.....

Firari Fırtına

Ben teşekkür ederim ...

Lakin kimse için yazılmadı bu , sadece olasılıklar üzerine bir hayal , olmasınıda istemiyorum zaten sadece bir hayal ....

Sevg ...
O yüreği bende tanıyorum
Kırgın mutsuz ama yine de sitemkar değil
Teşekürler Fırtına
Zehirli zamanlarda susmak çok zor...
çook Güsel Olmuşş Yüreğine Sağlikk Tşklerrrrr

Firari Fırtına

Teşekkürlerimi sunuyorum , birde sevgilerimi ....

Sevg ...

Firari Fırtına

Tıklayın hele

Yazım nerde geziyor . Ama altta adım slinmiş .

Sevg ...
Yüreğine Sağlık Abicim ..
Yazan Ellerin Dert Görmesin ..
Çok Güzel olmus Abi be ..
Daha Neler Neler Görcez Merak Ediyom Doğrusu ..
Varlığın Çok Belli Wink

Senin Yazdıgındır , Doğrudur ..
Çünkü Sen Baskasının Yazısını Ben Yazdım Diye Bize Gösterecek Adam Değilsin Wink
Yazının Baska Bi Forumda olması Sevindirici Olmalı , Bende Buna Bi Çok Kez Şahid Oldum Yazılarımın Baska Sitede Gezmesine ..
Sevindim Gerçekten ..

Teşekkürler Abi ..

Firari Fırtına

Yüreğimiz dert görmesin , dost görmek çok güzel ...

Sevg ...

Firari Fırtına

http://firarifirtina07.spaces.live.com/

Burdan daha iyi bakabilirsiniz ...

Sevg ...
Sayfalar: 1 2 3 4