:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: dumur oldum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
beyin ne i? yapar
BEY?N NE ?? YAPAR?

Temizlik?i bir kad?n d??ardan ilkokul diplomas? almak i?in s?nava girer.
Tabiat bilgisi sorular? ve cevaplar? ??yle:
Soru: Mide ne i? yapar?
Cevap: Sindirim yapar, yediklerimizi ???t?r

Soru: Akci?er ne i? yapar?
Cevap: Solunum yapar. Bizi ya?at?r.

Soru: Kalp ne i? yapar?
Cevap: Dola??m yapar.

Soru: Beyin ne i? yapar?
Cevap: Bizim apartmanda kap?c?l?k yapar...

G?ney'de bir turistik lokanta, yemek listesine yemeklerin T?rk?e adlarini, kars??s?na da Ingilizcelerini koymus. Mant?'nin ingilizcesi olarak da "Logi" ge?iyormus.
ingilizcede b?yle bir s?zc?k mevcut degil. Peki nasil icad edilmis?
Arastirmis ve bulmuslar: "Logic" ingilizcede "mant?k" demek. Son harfini atmislar, olmus "mant?" !
Benim dumurum klasik SSK dumuru. Kalp ameliyati oldum. 4 ayrapor aldim ve bu 4 ayin sonunda rapor parami almak i?in fatih ssk'ya gittim. Klasik bir sekilde eksik evraklari parti parti s?yledikleri i?in 3 g?n ugrastim ve b?y?k g?n geldi. param hesaplaniyor. bankodayim sorular geldi.
-hastanede yattin mi?
-heralde abi dedim hen?z evlerde kalp ameliyati yapamiyorlarmis.
hi? yorum yapmadi 2. soruya ge?ti.
- ?iktinmi peki?? ve ben dumur..
-hayir hala aksamlari isten sonra yatmaya hastaneye gidiyorum..
ve kafami duvarlara vuracak soru geldi. espiri bile anlamaktan aciz bu adam sordu:
-istanbul'da kimsen yok mu yav. niye hastanede kaliyorsun ki hala....
Malum servis s?f?r?m?z s?k??an trafikte haraket edemez halde beklerken (gayetde hakliydi ??nk? ?n?ndeki arabalar kuyruk olmustu) arkadan kornaya abanan ara? sahibine camdan sarkarak "pokemon'muyum lan ben arabalarin ?zerinden u?ayim" diye bagirarak t?m servisi yere yikmisti.
Lisedeyiz...Geometri dersi... Ders kaynasin diye yapmadigimiz karaktersizlik yok. Hoca tahtaya sekil ?izerken, okulun bayagi yakinindan bir sava? u?a?? ge?ti. Bizden biri:
- Aaa hocam u?ak ge?iyo!
Hocamizdan cevap:
- Elleme ge?sin!!! Sinif komple kisa devre...
Rumeli - Hisarustu otobusuyle Taksim'e dogru gidiyoruz. Adamin biri Besiktas dolaylarinda gayet aceleci bir tavirla
-"Kaptan orta kapiyi rica edebilir miyim?".
Bizim sofor olaya hakim:
-"Tabi abi ayip ettin. Al gotur. Senden kiymetli mi?
iyi gunler, ben banu, efendim nasil yardimci olabilirim?
- iyi gunler hanim efendi, bir paket yollamak istiyorum
- tabi ki efendim, nereye gondermek istiyorsunuz?
- nereye gonderebilirim ki?
- butun dunya ya efendim
- cidden mi? alaska ya bile gonderebilirmiyim?
- tabi ki efendim...
- oldu o zaman abime bir paket yollicam, kendisi biolojist bilim adamidir..., isi i?in kimiyasal madde yollicam gerekiyo, alaskada buzdan ba$ka bi sey yokmu?...
- efendim, tehlikeli veya yasa disi bir madde degilse sorun olmaz
- ne tehlikesi...odo-nitrat-carbonat, hidrojen ve tuz yollicam tehlikesi yok... yani karismassa yoktur, ama kari$ipta reaksyon yaparsa patlar...
- tamam beyefendim, abinizin adresini verebilirmisiniz?
- hanimefendi, abimin adresi yok, yani dedim gibi kendisi biolojist, alaskada suyun altinda bir platformda... size ancak koordinatlarini verebilirim...
- bir dakka beyefendi, bi mudure sorim acaba nasil olur...
çok güzel ve hoş yazılar tesekkür ederim
saol eline sağlık güzel
guzel paylasım ııcın saol
Sayfalar: 1 2 3 4 5