:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İsyanbitmez - Masal Yüzlü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Firari Fırtına

Merhaba ..

İkinizdende bir ricam var ... az msn de konuşabilirmiyiz 3 kişi olarak ..Lütfen ...

Sevg ...

Firari Fırtına

SadSadSadSad Böyle olması gerekmiyordu .......
[INDENT]
You have been banned for the following reason:
Buranın Duygusuz.com olduğunu unutup, rahat bir şekilde küfretmenizden dolayı 3 gün banlandınız.
Date the ban will be lifted: 02-08-2007, 06:00 PM

BENCE İYİ OLDU SEVİNDİM..
MASAL_YÜZLÜ hep iyi niyetinin kurbanı oldu...
MASAL_YÜZLÜ masal alemine daldı...

MASAL artık yok herkese iyi paylaşımlar..
Her ne kadar iyi olduğunu düşünyorsanız okadar paylaşımcı olursunuz...

[/INDENT]
Gereken neyse yapıldı...

Kim ne kadar haklı olursa olsun, forumdaki diğer kişileri düşünmeden, foruma aykırı kelimeler kullanmak başlı başına bir suçtur... Bu konu burada kapanmıştır ... Açmaya gerek yoktur ...
Dünya Karşılaştığın Fırtınalarla Değil, Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İlgilenir...!

iyi bir kaptan değilsin
çünkü suç sayılan Gerekenin yanında azSmile)

Ve seni bir çok rüzagar savuracak koca deniz ortasında Ve hep bu imzayla bakıp duracaksın..........

Gerekenin yapılmasından Daha Az şey yapıldı bu komik..

TÜM PİSLİÄžİNE VE KALLEŞLİÄžİNE RAÄžMEN DÜNYA YİNE İNSANOÄžLUNUN BİRİCİK MEKANIDIR!!..
DER '' Xsentus ''
Sen bu yazdıklarınla kendini çok temiz birisi olarak görüyorsan, sana diyecek lafım yok...

İp'den Masal yüzlü senin olduğunu biliyorum... İşte kendinizi bu şekilde neden küçük düşürüyorsunuz bilmiyorum...

Yazık yazık, ne dememi bekliyorsunki, sana karşılık verip, hakaret etmemi mi ?

Hiç ama hiç yakışmıyor, çamur gibi olma su gibi berrak ol, insanları kirleteceğine temizle....
madem konu açıklığa kavuştu başlık sahibi arkadaşta durumu anladı tutup gereksiz tartışmaya yol açmasak ve bu başlığı kapsanız nası olur Smile
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen bu yazdıklarınla kendini çok temiz birisi olarak görüyorsan, sana diyecek lafım yok...

Peri...

Benimle alaka ne pek anlamış değilim ama yinede beni boyle görüyorsanız canınız sağolasın. Ben teşekür ediyorum herşeyiniz için.
Hiç onemli değil benim bu forumda olup olmama ama hartmediğim kelimeleri ve alakam olmadığı halde bunları duymak ben yıktı...Sad
Zaten hiç girmeyecektim bunu görünce son mesaj için geldim ve dönmemek üzere gidiyorum
Herkese iyi forumlar iyi eğlenceler
Gözünüz karayken konuşmayın bence bekleyin de aydınlığı görünsün ondan sonra cumle kurun...Sad
Kirliysem ve kirletiysem forumunuzu özür....Dilerim ki bi daha benim gibi biri gelmez karşınıza ve herşieyiniz temiz olur.
Kırılmama gerekiyor belki de ama alakam olsaydı kırılmazdım
Neden adım geçti de nalamış değilim.
Neyse kendinize iyi bakın ve temiz insanlar temiz günler dileğimle
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benimle alaka ne pek anlamış değilim ama yinede beni boyle görüyorsanız canınız sağolasın. Ben teşekür ediyorum herşeyiniz için.
Hiç onemli değil benim bu forumda olup olmama ama hartmediğim kelimeleri ve alakam olmadığı halde bunları duymak ben yıktı...Sad
Zaten hiç girmeyecektim bunu görünce son mesaj için geldim ve dönmemek üzere gidiyorum
Herkese iyi forumlar iyi eğlenceler
Gözünüz karayken konuşmayın bence bekleyin de aydınlığı görünsün ondan sonra cumle kurun...Sad
Kirliysem ve kirletiysem forumunuzu özür....Dilerim ki bi daha benim gibi biri gelmez karşınıza ve herşieyiniz temiz olur.
Kırılmama gerekiyor belki de ama alakam olsaydı kırılmazdım
Neden adım geçti de nalamış değilim.
Neyse kendinize iyi bakın ve temiz insanlar temiz günler dileğimle

1. Sadece peri sen misin, neden üstüne alındın?
2. Senin nickin, M ile başlıyor...
3. Aynı bilgisayardan bağlanıldıgında iplerde aynıdır...
4. Seni ne kadar sevdiğimi çok cabuk unutmuşsun...
5. Sen bari yapma...
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen bu yazdıklarınla kendini çok temiz birisi olarak görüyorsan, sana diyecek lafım yok...

İp'den Masal yüzlü senin olduğunu biliyorum... İşte kendinizi bu şekilde neden küçük düşürüyorsunuz bilmiyorum...

Yazık yazık, ne dememi bekliyorsunki, sana karşılık verip, hakaret etmemi mi ?

Hiç ama hiç yakışmıyor, çamur gibi olma su gibi berrak ol, insanları kirleteceğine temizle....

biraderSmile
al şimdi vavtiz ettin Smile
berrak oldum değil mi???

kardeş benim masal_YÜZLÜ olduğumu sağır sultan biliyor..
ama senin böyle demen ne kadar forumdan kopuk olduğunu gösterir...

İp adresimden masal olduğumu bilmene gerek yoktu...

Bende kirliyim ama bilmeden laf atmam
Kirlisin diyede sana demedim..

BİR TAPINAK YAZISI OLAN imzanın devamını yazdım
Eğer kirliysen o senin işin yav ala ala..

Masal_Yüzlü=AFAROZCU diyen bir arkadaş vardı saolsun Smile
Sayfalar: 1 2