:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: DosTum Dedıklerınız?SİZ NASIL DOSTSUNUZ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
HEERKESIN BIR KANKASI DOSTU VARDIR ONEMLI OLAN NASIL BIR FARKINIZINIZIN OLMASI
SİZ NASIL DOSTSUNUZ?

jhllkpq8.jpg[url=http://img267.imageshack.us/img267/9779/jhllkpq8.jpg][/url]
bir Kankam Vaar Adi Ayşenur Yerim Onu Birlikte Tek Basimiza Yapamadikalrimziii Yapiyoruz Smile
bnimde kankam war adıda burak çok ii anlaşıorus allah bozmasın,Confusedmiley16: arkadaşlarınızı ve dostunuzu iyi seçinConfusedmiley17:
benimde berna die bi dostum var dünya iisi ALLAH bizi koparmasın.İnatçıyız,unutkanız,deliyiz(kendime iltifat ediorumBig Grin) ama ii birileriyiz
ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimde berna die bi dostum var dünya iisi ALLAH bizi koparmasın.İnatçıyız,unutkanız,deliyiz(kendime iltifat ediorumBig Grin) ama ii birileriyiz
amin jnm dostlarını iii seççç sora tuzağa düşme Confusedmiley17:
Olurum
Ben Dostum Için
Ahanda Oldum Smile
dost herzaman yanıda olan kardeş yarısıymış senş anlayan sorgulamayanmış tüm cıkarsızlıgınla sevmekmiş.kavga etmekten korkmamakmış...evet böle zannedioduk ama deilmiş. dostluklarda taraflardan biri fos çıkıo sürmüyor ve dostluk için kasmamak gerektigini orta seker arkaadslıkların en saglıklısı oldugunu ögrenmiş bulunmaktayım.dertsiz tasasız oh ne güzel...
Kardes Zorunlui Dost Dost Ise Seçilmiş Kardestir
AŞK ne kadar önemli olsada DOST ondan daha önmlidir.Çünkü AŞK'ını destekler...Ayrılınca(ALLAH korusun) o Dost Yanında Olur Ben Hep Bu Düşünce ile arkdaşlarımı seçtim...sİZİde bÖyle bir yönteme Çağırıyorum(Tabii siz bilirsinin en doğrusunu)

Sevgiyle KALIN...
Sayfalar: 1 2