:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevgililer günü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar sevgililer günü yaklaşıyo ne hediye alacaksınız düşündünüz müSmile??
ben pırlanta bi kolye düşünüyom ama düşündüğümle kalıyom fiyatı görünceSmile

Firari Fırtına

Düşünmedim , sen düşündünmü ? SmileSmile

Sevg ...
ozaman sende en iyisini alSmile
ben aşkımdan hediye istemiom sadece yanıma gelsin yeter vea ben onun yanına gidebileyimmm....üfffff...:'(
aşkıma çok çok güsel seler almak isterimmm ama ona göre en güsel hediye yanına gitmek olcakkkk
valla benım hedıye alcak bı sevgılım yok ama hedıye konusunda verebılecek guzel fıkırlerım varSad
yaff bence pahali hediyelerden ziyade ucuz ama manasi buuyk seler armagan etmek lazim=) nebileyim meselaa kirmizi renginde kokulu bi kagida mektup yazip ta yaninda cikolata tatli tatli yiyip okusun diye =) veya sey olabilir evinde bi surpriz hazirlamak deisik yerlere not birakmak vs vs..... cok var yaff insan aska gelince fikirler beslenioo her gecen gun Winkhadi hepinize kolay gelsin arklar=)

blue_belial

sevgililer gününüz batsın emi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin

hatırlatıp durmayın şunuuuuuuuuu
Sad benımde hedıye alıcak bi sevgilim yok ama en büyük hediye onu sevmek bıdaha sevmek cok sevmek olurdu heralde
aha Big Grin Cigoo Big Grin H.g lem foruma Big Grin Sende sevgili yok ama kız çok dert etme Big GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2