:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hangi mevsim?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Sonbahar-Kış-İlkbahar-Yaz
Yazı tercih ediyorum, çünkü ; daha çok şahıslarla tanışıabiliyor, yeni fikirler elde edebiliyorum, en güzelide eğlencenin sonuna kadar ayak atabiliyorum.
tşklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
İlkbahar Smile

Soğukdan Sıcağa Geçmek Çok Güzel Oluyor Tam Ortası Ne Sıcak Ne Soğuk Ve Her Yemyeşil Sesler Bi Ayrı Smile
sonbahar....

içindeki çocuğu diriltmek, kışın hüznüne hazırlamak kendini....sonbahar geldi mi yapraklarını nasıl dökerse ağaç insan da bir o kadar susar kayıplarına...

sonbahar....

insanın kendisiyle hesaplaştığı bir dönemdir...bu mevsimde yaşadığımız depresif hareketlerde burdan kaynaklanır..
yaz en qüslii bnce
ilkbahar...
yazz bence. . .
BENCE KIŞ >>>> INSAN SEVGILIISYLE KAR TOPU OYNAYASI GELIO AMA YAZINDA YUZMEK BASKA IKISININ ARASINDA KALDIM Smile

seçici Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazz bence. . .
SEN YAZ DIOSUN GEZIP EGLENION TABI ANTALYALARDA DEMI :yikildim: :yikildim: RAHAT DURAMAZ GERCI KIM OLSA Smile
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENCE KIŞ >>>> INSAN SEVGILIISYLE KAR TOPU OYNAYASI GELIO AMA YAZINDA YUZMEK BASKA IKISININ ARASINDA KALDIM Smile

SEN YAZ DIOSUN GEZIP EGLENION TABI ANTALYALARDA DEMI :yikildim: :yikildim: RAHAT DURAMAZ GERCI KIM OLSA Smile
evet eğleniyorum süper geçiyor yazları tabbe burda kar yağmıyor kışı sevmiyorum çünkü hep yağmur Confused
Sayfalar: 1 2 3