:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevgilinizin Sizden uzun yada kısa olmaassı Önemlimi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bence önemlıı bnmkı uzunduu çok dert yaptımmm kendıme postaladım halıyle duusunsenızee rezil olurum yaf okan bayülgen gıbı olcaktım kız manken ben cüce Smile)Confusedmiley16:

Edit: eRCi Konuya anket eklenmiştir....
hehe biraz komik görünüyor ama seviyorsan ne önemi var nasiL göründügün öLe degiLmi=)
orası öleee yagmur yureklım saoll Smile
aslında önemi yok gibi görünüyo ama mesela bende sewgilimin benden kısa olmasını istemem.herseyden önce hoş durmuyo beaa Big GrinBig Grin
öncelikle şunu söylemek istedim bir kızın her zaman erkekten kısa olması gerekir...benden uzun bir kızla ben şahsen ilgilenmem...bide aradaki boy farkınında fazla olmaması gerekir...
sevgilimin benden kısa boylu olmasını istemezdim ..Allahta boyu boyuma ,huyu huyuma göre bir sevgili verdi..Aramızdaki boy farkı ideal,benden 8-10 cm kadar uzun..
kısa ßoylularLA cıqmam uzn olsn dha ii=).zatn bnm boy kısa bari o kısa oLmasnTongue
Basketbol mu oynicaz aşk mı yaşayacaz.
kız dedinmi uzun olacak
UZUN Benim boyumda benden az bişi kısa..
Ne yav kızlar artık 2 karış...

UZUN OLACAK UZUN
falla boy derdim yok ben diilde kız arkim takıo bnm ki 1.81 o 1.60 benm için önemli diil de o parmak ucuna falan kalkmak zorunda kalıo ama en güzeli ne bilionusmu o sarılırken banka çıkıoSmileSmile rahat rahat ne boy derdi ne bişiSmileSmile
Sayfalar: 1 2