:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bir liste yap.........
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir liste yap bana.
Benim için,,, senin listeni...
*
Bir liste hazirla. Yaz alt alta; yaptiklarini düsünerek, bugüne kadar...
De ki: “Sen olmasaydin, sunu yapmazdim!...”
*
Ben olmasaydim yapmayacagin seylerin listesini sirala alt alta veya eger ben olmasaydim hayatinda, bu sekilde yapmayacagin seyleri sirala... Ben oldugum için yaptiklarini/yapmadiklarini görmüs ol.
Önce kendin için yap bunu, bana gösteremesen bile!..
Ya da bir kendin için yap, bir de benim için. Ayri ayri...
*
Bunlar, bencilligin ve sencilligin listesidir,,, ama daha da derini; bizcilligin!..
Mühimdir;
Sadece zihnimizde kalsa bile...
*
De ki: “Sen olmasaydin hayatimda, su isi bu sekilde yapmazdim; sen oldugun için o sekilde yaptim... Sen oldugun için filan yere gitmekten vazgeçtim... Sen burada oldugun için yaninda kalmayi seçtim... Sen hayatimda oldugun için...”

Listelerin birinde beni kandirabilirsin emin ol, ve rahat ol; hatta kandirmaya çalismani da dilerim...
Ama kendi listen, yutulmus jiletler gibidir; kirmizi izler birakir zamanla, içinin yollarinda!..
*
Sevmek; atesi tutmaya benzer...
Sevmek; atesi yutmaya benzer; yutmazsan, elinde tutamazsin!..
*
Hadi... Bir liste yap bana; ve kendin oku!..
Sendeki degerim iste budur!..
BİR LİSTE YAPTIM SANA; UCU BUCAÄžI OLMAYAN ENGİN DENİZLER GİBİ..İÇİNE SIÄžDIRDIM AŞKIMI .SONU GELMESİN DİYE SEN BENDE HİÇ BİTME DİYE ..SONSUZLUK KOYDUM SENİN ADINI ..

BİR LİSTE YAPTIM SANA; SEN OLMASAYDIN ŞUNU YAPMAZDIM :BUGÜNÜME HİÇ GELMEMİŞ SAYRDIM KENDİMİ..VARLIÄžIN VARMIŞ AMA BENDEN UZAKTA BENDEN HABERSİZ GÜNLERE SENSİZ İSYAN EDERDİM ..NEFES ALMAK DEÄžİLMİŞ ANLARDIM SENİNLE OLMAMAK ...

BİR LİSTE YAPTIM SANA; GÖZLERİNDEN BUKET BUKET ÇİÇEK ÖRÜLÜ..İÇİNE GÜL KOKUSU BAHARLARI SERPTİM ..

BİR LİSTE YAPTIM SANA ;SEN AŞK NEDİR ANLA SEN SEVGİ NEDİR YÜREÄžİNDE HİSSET DİYE ..

EN DERİN FIRTINALARA BİLE İNAT OLSUN Kİ NE BENİ YIKAR NEDE SANA OLAN SEVGİMİ...ANLARSIN SENDE BENDEKİ DEÄžERİNİ...!!!!

TEŞEKKÜR EDERİM ERCİ...Bİ LİSTEM VAR BENİMDE NASIL OLMUŞ SEN SÖYLE SmileSmileSmileSmile
Bende şimdi bu güzel AŞK listelerinize ve sizlere can gönülden katılıyorum ve ikinizede Sonsuz Mutluluklar diliyorum artı listelerin sonu hiç gelmemesi diliyorum
Teşekürler ikinize
Bütün Mutluluklar ve Aşk dolu günler sizinle olsun..Smile
teşekkürler
payLasiminiz icin sagoLun...süper gercekten=)
aşk guzel sey arkadas..
tşklr arkadaşlar çok güzel......