:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İsteğimi Gerçekleştirin ....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Firari Fırtına

Lütfen ona ulaşın ,

tuti yi özledim yahu , onu istiyorum ....

Sevg ...
Mesajınız ilgili üyeye mail yolu ile iletilmiştir.

Sevgiler,

Firari Fırtına

Bak buna çok sevindim ...SmileSmileSmile O beni kırmaz yahuu ....

Teşekkürler admin efendi ....SmileSmile

Sevg ...
Sevgili Fırtına,
Tuti ile ilgili söylemek istediğim şudur kendisi uzun bir süredir nete girmiyor bende ulaşmaya çalıştım ama en son işlerindeki yoğunluk dolayısı ile nete giremediğini konuşmuştuk ve uzunca bir süre geçti umarım sağlığı iyidir...

Firari Fırtına

YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Fırtına,
Tuti ile ilgili söylemek istediğim şudur kendisi uzun bir süredir nete girmiyor bende ulaşmaya çalıştım ama en son işlerindeki yoğunluk dolayısı ile nete giremediğini konuşmuştuk ve uzunca bir süre geçti umarım sağlığı iyidir...

Yargıç efendi ...

Açıklama için teşekkür ederim , Lakin nete girip girmemesi beni bağlamaz . Ben özledim onu Smile Hatta siz yönetimden istiyorum rica ediyorum onu bulun ve 1 mesajda olsa gelsin abi desin bana gitsin geriyeee ... Lütfen ....

Sevg ...
İsteğin için gereken herşey yapılacaktır Fırtına dediğim gibi çok çalışıyor Tuti çokk...

Firari Fırtına

Çalışsın canım , ben çalışmasın demiyorumki Smile Ama bir uğrasın iyi olduğunu öğreneyim yeter ...

İlgin için tşk. ederim Yarıç Efendi ...

Sevg ...
Fırtınacım sana iyi bi haberim var.Tuti yaklaşık 5 gün önce bir yerde görülmüşBig Grin buldum onu bende başka yoldan ulaşmaya çalıştım haberi alınca mutlaka gelecektir....
Ben teşşekkür ederim ne demek...

Firari Fırtına

Bak buna sevindim ... sim karttan takibe al onu yargıç efendi SmileSmile
inşallah çıktığınız bu yolda mutlu sonla biter Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin hadi tuti seni bekliyoruz Smile
Sayfalar: 1 2