:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ayrilik Gurur Ve ölüm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
KIZ:bu kadarmıydı bu kadarmıydı sevgin

ERKEK:yane sanmıştın seni sevdiğimimi?

KIZ:yıkılmıştı telefonun başında birşey söyleyemiyordu,ağlıyordu bir ara delikanlı kızın hıçkırdığını duydu.

ERKEK:ne ağlıyormusun yoksa,olsun canım buda geçer senin benden ayrıldığını söyleriz olur biter kız hışkırıklarıyla çıkan boğuk sesiyle bardağı taşıran bu söze karşılık dayanamadı

KIZ:anlamadınmı sersem sen veya ben ne fark eder ayrıldığımıza ağlıyorum senin acınacak haline ağlıyorum.delikanlı sustu genç kız oysa bunları söylerken seviyordu daha öncede sevmiştide ama yapacak birşey yoktu bu sözlerin karşısında direnen gururu vardı gurur ve sevgi ne kadar iki zıt kelime sonunda sevgi ağır bastı ve telefonu kapttı.

ERKEK:ELVEDA

KIZ: SENİSEVİYORUM dedi

ERKEK:telefonu kapatınca delikanlı düşündü niye yapmıştı oda seviyordu oysa tekrar aradı ama telefonu acan yoktu kızın evine gitti oysa geç kalmıştı ve acı bir siren sesiyle birlikte içerden kan akan soğuk bir ceset çıktı. delikanlı yıkıldı gözyaşlarını tutamamıştı.ELVEDA demişti uyan dediysede uyanmadı

bir ara delikanlı kızın elindeki buruşuk kağıda taklmıştı .gözleri buğulanmış olarak okudu kağıttaTÜM SEVEN VE SEVİLENLERE İBRET OLSUN diyordu?
valla ne diyim böyle askı oyuncak yapan erkeklere lanet olsunSad

gurur askı ziyan eder....
lanet etmeleimde
Allah akıl fikir versin diyelim di-mi!
lanet okumak iyi değil çünki

PAylaşımıma katıldığın için teşekkür ederim Wink